Аспірантура
Криворізький державний педагогічний університет
Лисоконь сайт

Лисоконь Ілля Олександрович 

керівник молодіжного центру

Здійснює загальне керівництво роботою молодіжного центру, який забезпечує реалізацію соціально-молодіжної та соціально-виховної роботи в університеті. Розробляє перспективні та поточні плани діяльності, готує аналітичні звіти про діяльність молодіжного центру протягом року. Взаємодії із органами влади та громадскістю щодо реалізації молодіжної політики в університеті. Здійснює організаційний супровід, реалізацію соціальних проєктів на базі університету. Організовує соціально-громадську роботу шляхом організації та проведення різноманітних заходів. 

Корпоративна пошта: youthcenter@kdpu.edu.ua 

Службова адреса: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 79Б, 2 пов., адміністрація

В університеті працює з 2017 року.

Детальніше

Скупейко сайт

Скупейко Валерія Олександрівна

фахівець І категорії молодіжного центру

Організовує різноманітні заходи на базі молодіжного центру, здійснює інформаційне наповнення сайту та ведення соціальних мереж. Взаємодіє із громадськими організаціями, благодійними фондами щодо реалізації соціально-громадської діяльності університету. Забезпечує ведення документообігу у молодіжному центрі. Здійснює організаційну, методичну та аналітичну роботу, спрямовану на реалізацію завдань діяльності молодіжного центру університету.

Корпоративна пошта: youthcenter@kdpu.edu.ua 

Службова адреса: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 79Б, 2 пов., адміністрація

В університеті працює з 2022 року.

Колобкова сайт

Колобкова Ксенія Андріївна

фахівець молодіжного центру

Забезпечує організацію роботи кімнати тимчасвого перебування дітей "Веселий вулик", кімнати матері та дитини, логопедичної кімнати, сенсорної кімнати. Здійснює ретельний нагляд за дітьми, які відвідують кімнату тимчасвого перебування дітей "Веселий вулик". Проводить різноматнітні виховні, освітні та розвивальні заходи з дітьми здобувачів вищої освіти та співробітників університету. Надає методичну підтриму молодим сім'ям університету, батькам та законним представникам щодо розвитку дітей та організації психосоціальних та корекційно-педагогічних послуг. Організовує освітній процес на базі сенсорної кімнати та логопедчиної кімнати. 

Корпоративна пошта: youthcenter@kdpu.edu.ua 

Службова адреса: м. Кривий Ріг, вул. О.Васякіна, 54А, 1 пов., дитяча кімната «Веселий вулик»

В університеті працює з 202 року.

Слонь сайт

Слонь Дар’я Вікторівна

коректор редакційно-видавничого сектору

Здійснює вичитування рукопису і читання коректурних відбитків з метою забезпечення графічної та лексичної однаковості різних елементів тексту. Веде листування із редколегіями наукових праць щодо корегування текстів та вирішення загальних питань видавничого процесу. Забезпечує структурування матеріалів та подальшу їх передачу для організаційно-технічного видавничої діяльності. Здійснює загальне керівництво редакційно-видавничим сектором молодіжного центру. 

Корпоративна пошта: vidavnichii_center@kdpu.edu.ua

Службова адреса: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 79Б, 2 пов., редакція

В університеті працює з 2021 року.

Костенко сайт

Костенко Галина Валентинівна

фахівець І категорії редакційно-видавничого сектору

Здійснює технічний та видавничий супровід, підготовку до публікації наукової й навчально-методичної продукції університету, зокрема наукових видань. Здійснює первинну підготовку до верстки наукових видань та видавничої продукції працівників університету. За потреби замовляє УДК в інформаційно-бібліографічному відділі бібліотеки університету. Проводить методичні семінари, організаційні наради, надає персональні консультації користувачам (авторам, рецензентам, редакторам) і технічним командам наукових видань університету.

Корпоративна пошта: vidavnichii_center@kdpu.edu.ua

Службова адреса: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 79Б, 2 пов., редакція

В університеті працює з 2006 року.

 ЛВ сайт

Ісрафілова Лілія Василівна

відповідальна за поселення до кімнат підвищеного рівня комфортності

Відповідає за вологе прибирання та дотримання санітарно-побутових норм. Забезпечує правильне використання номерів і місць загального використання, здійснює їх своєчасну підготовку до поселення та узгоджує терміни проживання. Веде облік осіб, що проживають у кімнатах підвищеного рівня комфортності, здійснює контроль за звільненням номерів і місць. Веде облік речей, забутих мешканцями та відвідувачами і вживає заходів щодо їх збереження.

Корпоративна пошта: youthcenter@kdpu.edu.ua 

Службова адреса: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 79Б, кімнати підвищеного комфорту, каб. №103

В університеті працює з 2021 року.

10471
Recent
Popular