Факультет мистецтв (Художньо-графічне відділення)
Образотворче мистецтво. Дизайн.

Підготовку дизайнерів, зокрема графічних, у Криворізькому державному педагогічному університеті започатковано у 2007 році. Цьому передував досвід підготовки вчителів зі спеціальності «Образотворче мистецтво» за спеціалізацією «Дизайн реклами» з 2000 року, фундаментальні дисципліни якої покладено в основу навчального плану бакалаврів дизайну. На часі постало питання активного запровадження комп’ютерних технологій в усі сфери сучасного суспільства, зокрема, мистецькі спеціальності у закладах вищої освіти. Запити ринку праці сьогодні вимагають задоволення потреби у підготовці висококваліфікованих фахівців у галузі графічного дизайну, висуваючи актуальні вимоги до їх професійних якостей, рівня загальної та естетичної культури, здатностей до творчого пошуку та самовираження, виявлення особистісної ініціативності, професійних компетентнцій, водночас, розширюючи для них діапазон можливостей вибору різноманітних напрямів роботи, що потребують від графічних дизайнерів застосування практичних результатів їх підготовки.
Кафедрою декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, як випусковою, здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти за ОП Графічний дизайн. Кафедра має у своєму складі досвідчений та професійний колектив науково-педагогічних працівників. Означена ОП орієнтується на задоволення професійних потреб здобувачів вищої освіти, принципи академічних свобод, надає можливість формувати індивідуальну освітню траєкторію, залучає до освітнього процесу роботодавців та професіоналів-практиків, враховує практику вітчизняних та зарубіжних ЗВО; забезпечує задоволення потреб здобувачів вищої освіти та роботодавців; залучає здобувачів вищої освіти до реалізації свого творчого потенціалу у міжнародних конкурсних проєктах, а також відповідає стратегії розвитку КДПУ.
ОП Графічний дизайн було ґрунтовно переглянуто у 2019 році, після уведення в дію стандарту вищої освіти для першого (бакалаврського) рівня галузі знань 02 Культура і мистецтво за спеціальністю 022 Дизайн. Нині запровадження ОП Графічний дизайн ґрунтується на реалізації освітніх програм 2018 та 2019 рр., стандарту вищої освіти для першого (бакалаврського) рівня галузі знань 02 Культура і мистецтво за спеціальністю 022 Дизайн.

25161
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31