Кафедра фізики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

photo 2024 04 16 21 42 52

15 березня 2024 р. о 12-50 студенти групи МХК-21 (куратор Ярошенко О.М., староста Владислава Горобей) до Всесвітнього дня охорони праці, який відзначається 28 квітня, провели нормативно-правову годину на тему " Безпечне робоче середовище як фундаментальний принцип та право на роботу". Підготували тему у вигляді змістовних і лаконічних повідомлень Владислава Горобей, Вікторія Куделя, Олександра Стравинська та Владислава Мінакова.

В ході проведення заходу розглянули самн поняття про охорону праці, законодавчу базу, класифікацію міжнародних трудових стандартів, прияняту МОП, питання в чому полягає теперішнє і майбутнє БГП (технології, демографічна статистика, сталий розвиток, зміни в організації роботи), питання підвищення рівня БГП та її подальша спрямованість. З метою адаптації матеріалу до подальшої виховної діяльності в закладах середньої освіти розклянули приклад розробку уроку  до Дня охорони праці для учнів шкіл.