Кафедра фізики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

10 листопада в рамках співпраці з кафедрою соціально-гуманітарних та загальноправових дисциплін Криворізького навчально-наукового інституту Донецького державного університету внутрішніх справ, а також з метою обміну практичним досвідом роботи завідувачка кафедри соціології та масових комунікацій, кандидат соціологічниїх наук, доцент провела гостьове практичне заняття для студентів ДДУВС за темою "Соціальні конфлікти у сучасній Україні".

10.11 009а              10.11 010а

Поговорили про види соціальних конфліктів, причини їх виникнення, соціологічні дослідження, що проводяться у сучасні Україні, а також про взаємодію поліції та громади для розв'язання та запобігання соціальних конфліктів у сучасному українському соціумі.

09.11 006

Студенти поділилися своїм баченням причин соціальних конфліктів різного типу та можливими механізмами їх запобіганню.

10.11 007                          10.11 008

Домовилися про подальшу співпрацю і взаємодію між кафедрами університетів.