Кафедра фізики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

02.02.2024 р. для студентів ІV курсу СМК-20 ОП «Соціологія масової комунікації, журналістики і реклами» відбулася настановна конференція щодо проходження виробничої практики за спеціалізацією.

02.02 010

Керівники практики від університету Людмила Калашнікова та Людмила Черноус ознайомили студентів з процедурою проходження практики, окреслили масштаб та особливості роботи студентів-практикантів у закладах, що виступають базами проходження практики, попередили про можливі труднощі та визначили очікувані результати практики.

02.02 009

Присутні керівники від баз практики (відповідальна редакторка прес-центру КДПУ Олена Лебедюк та начальник відділу підтримки локальних груп активностей мешканців КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» Оксана Лаже) донесли до здобувачів мету та завдання практики відповідно до освітньої програми підготовки, акцентували увагу на вимогах щодо оформлення звітної документації, наголосили на необхідності виконання індивідуальних завдань практики.