Кафедра географії та методики її навчання
Факультет географії, туризму та історії

На кафедрі економічної і соціальної географії та методики викладання 13.12.2019 року, було проведено відкриту пару cт. викладачем, к.п.н. Мантуленко С.В., лекцію з курсу Економічна географія України, на тему «Хімічна промисловість України». Група ГОЕ – 17, третій курс (20 чоловік), 9 00, 312 аудиторія.

В ході лекції, було розглянуто основні питання: сутність та зміст хімічної промисловості України; її значення, галузева структура; чинники розміщення підприємств, сировинна база. Також було проаналізовано сучасний стан розвитку хімічної промисловості в Україні, її проблеми та перспективи. Проаналізовано дані, щодо структури ринку хімічної промисловості в Україні, структуру реалізації хімічної промисловості та структуру внутрішнього споживання хімічної продукції.Всю інформацію було унаочнено і представлено у вигляді графіків, діаграм, таблиць.

На лекції були присутні декан факультету та викладачі кафедри.

изображение viber 2019 12 13 11 18 47     изображение viber 2019 12 13 11 18 48