Кафедра географії та методики її навчання
Факультет географії, туризму та історії

14 липня 2021р. відбулося урочисте вручення дипломів випускникам освітнього рівня «Бакалавр» на географічному факультеті КДПУ.

Колектив кафедри географії та методики її навчання вітає випускників із значною подією в їхньому житті – отриманням диплому «Бакалавра», який є першою сходинкою на професійному шляху науки і практики.

Бажаємо випускникам бути успішними, не зупинятися на досягнутому та впевнено рухатися вперед, а також оптимізму, натхнення, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів.

16294

Організація освітнього процесу в сучасних умовах неможлива без використання новітніх інструментів, які із шаленою швидкістю продукує все більш дистанційний світ. Задля використання найбільш сучасних технологій при навчанні студентів географічним дисциплінам, підтримання належного власного професійного рівня викладачі кафедри постійно підвищують кваліфікацію.

Днями зав.кафедри Ігор Холошин та доцентка кафедри географії та методики її навчання Людмила Бурман  завершили чотиримісячне навчання на курсах "Інформаційно-комунікаційні технології в очно-дистанційному (комбінованому) навчанні".

Як самі стверджують, викладачі із нетерпінням чекають на початок нового навчального року, аби застосувати здобуті компетенції на практиці.

16236

 ВІТАЕМО!

КАРПЕНКО ТЕТЯНУ АНАТОЛІЇВНУ

З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ РhD

Колективи кафедри географії та методики її навчання, щиро вітають із захистом РhD дисертації в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка асистента кафедри Карпенко Тетяну Анатоліївну.

Зичимо міцного здоров’я, професійного злету, кар’єрного зросту, творчості, натхнення та наснаги! Нових цікавих проектів, інноваційного підходу у діяльності, реалізації професійної майстерності, яка цілеспрямована на розвиток національної освіти!

Нехай підґрунтям щасливого особистого життя і плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я, натхненна думка, підтримка родини та колег!

Окрема подяка та вітання науковому керівнику Сонько Сергію Петровичу за підтримку, професійну думку, слушні поради!

ВІТАЄМО!

 карпенко

16170

20 березня 2021 року на базі КЗО «Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільської молоді» відбувся XII обласний конкурс учнівської молоді «КОЛІЯ», постійним співорганізатором якого є Криворізький державний педагогічний університет.

Традиційно в роботі журі взяли участь викладачі кафедри географії та методики її навчання  кандидат педагогічних наук Ганчук Олена Вікторівна та старший викладач Варфоломєєва Ірина Миколаївна.

15254

XІХ регіональний конкурс «Єдність в розмаїтті»

Викладачі кафедри географії та методики її навчання, Лакомова Олена Йосипівна і Карпенко Тетяна Анатоліївна, приймали участь в якості журі, на XІХ регіональний конкурс «Єдність в розмаїтті» серед закладів освіти Південного регіону у 2020-2021 навчальному році, який відбувся 08.04.2021 о 11-00в дистанційному форматі на платформі GoogleMeet.

ко3

15067

З 1 квітня 1981 р. в Україні двічі на рік, прийнято переводити годинники, переходячи на літній або зимовий час. Довкола переведення часу не вщухають дискусії між прихильниками та опонентами.

Доцент кафедри географії та методики її навчання , Лакомова Олена Йосипівна, брала участь в програмі присвяченій цьому питанню на криворізькому телеканалі «Рудана».

https://youtu.be/ypc8YYbdOQ4

Відео

14827

Задля уточнення цілей і програмних результатів навчання за освітньо-професійними програмами «Географія. Краєзнавчо-туристична робота» першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів, кафедра географії та методики її навчання продовжує вивчати досвід аналогічних іноземних програм.

02 березня 2021 року пройшла онлайн-зустріч на тему «Актуальні питання підготовки майбутніх учителів географії: зарубіжний досвід» під час якої відбувся обмін досвідом фахової підготовки вчителів географії, узагальнено актуальні проблеми і перспективи розвитку шкільної географічної освіти та обговорено напрями подальшої співпраці з казахськими науковцями.

14656

24 лютого 2021 року в приміщені СтудХабу КДПУ відбулося розширене засідання робочих груп, що працюють над створенням проектів освітніх програм підготовки бакалаврів та магістрів за спеціальністю 014 Середня освіта (Географія). Організатором даного заходу виступила кафедра географії та методики її навчання, модератор заходу - к.п.н., старший викладач кафедри Олена Ганчук.

В засіданні взяли участь: викладачі кафедри географії та методики її навчання (зав. кафедри Ігор Холошин, доцент Сергій Ярков, ст.виклададч Олена Ганчук, ст. викладач Світланан Мантуленко, ст. викладач Ірина Варфоломєєва, викладач Наталя Пантелєєва), завідувач кафедрою туризму та економіки Володимир Казаков, студенти (Кушнерук Катерина, Каращук Єлизавета.), стейкхолдери (Ігор Козаченко – директор Криворізького обласного ліцею-інтенату для сільської молоді, Олена Маханько – директор Криворізької гімназії № 44, Вікторія Кудлай – директор центру туризму, краєзнавства та екскурсій для учнівської молоді «Мадрівник», Людмила Святенко – завідувач туристсько-краєзнавчого, військово-патріотичного відділу КПНЗ ЦДЮТ «Гармонія», Олексій Ланчковський– директор центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «Фортуна»).

Мета такої тристоронньої зустрічі - обговорення існуючої освітньої концепції і проектів освітніх програми підготовки студентів спеціальності 014 Середня освіта (Географія) в КДПУ, їх відповідність потребам освітньої галузі на сьогоднішньому етапі її розвитку, вдосконалення вищої педагогічної освіти в КДПУ та визначення спеціалізації відповідно до сучасного ринку професій.

Голови робочих груп (к.п.н. Олена Ганчук та к.п.н. Мантуленко С.В.) представили проекти освітніх програм за спеціальністю Середня освіта (Географія) бакалавр та магістр, Володимир Казаков представив блок дисциплін, що готують організатора краєзнавчо-туристичної роботи.

Засідання було проведено у форматі технології відкритого простору, тому всі учасники вільно висловлювали свої думки, брали участь у дискусіях, ділилися практичним досвідом. Представники роботодавців активно висловлювались щодо можливих шляхів вдосконалення фахових компетентностей.

Робочі групи, враховуючи всі пропозиції, продовжать працювати над розробкою освітніх програм.

14529

08 жовтня 2020 на засіданні Вченої ради КДПУ, вручили атестат про присвоєння вченого звання доцента викладачу кафедри географії та методики її навчання Лакомовій Олені Йосипівні.

Вітаємо з присвоєнням вченого звання доцента (наказ МОН України  від 24.09.2020 р.) Лакомову Олену Йосипівну  (доцент кафедри фізичної географії, краєзнавства та туризму)!

Бажаємо професійних звершень, нових здобутків на науковій ниві, міцного здоров’я та оптимізму, відчуття повноти і неповторності життя!

 

12863

18.09 відбулась настановча конференція з виробничої педагогічної практики для магістрів другого року навчання спеціальності Середня освіта (Географія).

На конференції виступили: керівник виробничої практики КДПУ Цоуфал Любов Сергіївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки Білоус Олена Сергіївна, асистент кафедри загальної та вікової психології Гапочка Яна Олександрівна,  старший викладач кафедри географії та методики її навчання Варфоломєєва Ірина Миколаївна.

У своїх виступах методисти звернули увагу на особливості організації та проведення практики в умовах адаптивного карантину. Студенти отримали чіткі рекомендації стосовно їх діяльності в школах, виконання завдань та надання звітної документації.

Бажаємо магістрантам отримати задоволення від спілкування з учнями та цікавих педагогічних і методичних рішень!

Настановча конференція з педагогічної практики, 2020, магістри-географи

12705
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша