40 років минає як у  Криворізькому державному педагогічному інституті був створений  вокальний ансамбль «Лілея». До складу його увійшли студенти та викладачі інституту, переважно музично-педагогічного факультету, пізніше, з середини 1980-х, долучилися і студентки спеціальності «Початкова освіта: музика і співи».

Першим керівником «Лілеї» стала старший викладач музично-педагогічного факультету Л.М.Ворона. з 1986 року керівником стає старший викладач Т.А.Гаркуша.

У травні 1982 року у Дніпропетровську відбувся студійний звукозапис коллектив.  1983-го року вокальний ансамбль захищає почесне звання «народний самодіяльний колектив».

За роки творчої діяльності «Лілея» ставала Лауреатом І, ІІ, ІІІ Всесоюзного фестивалю народної творчості, Дипломантом Республіканського конкурсу в м. Сумах (1988), обласного конкурсу «І козаки виростають в колисці» (1996), учасником  республіканського телефестивалю «Сонячні кларнети» (1987-1990), «Народні таланти» (1989-1993, 1998).

У концертних програмах «Київська осінь-92», ювілейному вечорі композитора В.Костенка (м.Київ, 1993), композиторів А.О.Балабана, М.Д.Бендікова (м.Кривий Ріг, 1998-2000).

Народним вокальним ансамблем «Лілея» зроблений значний внесок у справу популяризації української пісні.

1 iy skladПерший склад вокального ансамблю «Лілея». 1970-ті роки. Зліва направо: Г.М.Мартьянова, Л.О.Павленко, Л.М.Ракітянська,Т.А.Гаркуша,  Л.М.Ворона, Л.В.Фролова (концертмейстер).

за роялем

Під час репетиції. 1970-ті роки.

виступ

Під час  виступу. 1980-ті роки.