Кафедра музикознавства, інструментальної
та хореографічної підготовки
Факультет мистецтв

Технології дистанційного навчання із застосуванням інтерактивної дошки Jamboard, сайтів з інтерактивними завданнями Wordwall та Kahoot надають викладачам та студентам можливість взаємодіяти, співпрацювати та заохочувати інтерактивне навчання у рамках особистісно-орієнтованого викладання.

Jamboard – цифрова дошка, розроблена Google, дозволяє опрацьовувати граматичний матеріал, обмінюватися ідеями та завданнями в реальному часі. На дошці можна малювати, виокремлювати головне, додавати фотографії та інші мультимедійні елементи.

Платформа Wordwall дозволяє викладачам створювати різноманітні вправи, такі як кросворди, відгадування слів, пазли та інші, задля підвищення зацікавленості, активності та мотивації студентів. На Wordwall-і є можливість створювати ігри, в які можна грати в режимі реального часу.

Інтерактивна платформа Kahoot призначена для проведення квізів, опитувань та ігор на основі граматичних вправ. Студенти можуть долучатися до гри за допомогою смартфонів або комп'ютерів.

Використання зазначених технологій в навчанні дозволяє створити інтерактивне середовище для навчання, сприяти взаємодії між здобувачами освіти та викладачами, а також підвищує рівень зацікавленості та мотивації студентів.

Серпень 2024