Кафедра музикознавства, інструментальної
та хореографічної підготовки
Факультет мистецтв

До заходів Програми міжнародного стажування «International House Sonnenberg» у місті Сент–Андреасберг (Німеччина), які відбувались з 28.12.2022 по 03.01.2023 долучилась аспірантка першого року навчання кафедри практичної психології  Ольга Чариєва та науковий керівник Бондар Катерина Миколаївна. Участь у Програмі передбачала відвідування лекційних та практичних занять конференції, яка була присвячена екологічній проблематиці.

Метою нашої діяльності було набуття досвіду у напрямку інтеграції осіб поважного віку, так як у форматі заходу передбачено участь осіб різних вікових категорій у спільному залученні до вирішення важливих питань сьогодення

Особливу увагу було приділено представленій на заході програмі «Цілі стійкого розвитку» (Sustainable Development Goals), яка містить 17 взаємопов’язаних цілей, розроблених Генеральною асамблеєю ООН у контексті «плану досягнення кращого та більш стійкого майбутнього для всіх». Деякі з них включають дії щодо покращення благополуччя, якісної освіти для багатьох людей, гендерну рівність та зменшення соціальної нерівності, ефективність соціальних інститутів.

СТ_23_1.jpg                  СТ 23 2

Виокремлено ключові аспекти офлайн–зустрічі за спостереженнями, пов’язаними з нашою метою:

• Включення осіб різних вікових категорій до командної діяльності сприяє продуктивній комунікації серед осіб третього віку;
  • Взаємний обмін досвідом поколінь серед учасників заходу полегшує виконання завдань;
  • Залучення осіб третього віку до вирішення творчих завдань спряють підвищенню загального настрою.

СТ 23 3

Серпень 2024