Центр доуніверситетської та післядипломної освіти
Криворізький державний педагогічний університет
MyCollages

Підготовчі курси до ЗНО у КДПУ завершилися успішно, незважаючи на карантинні обмеження. Спочатку заняття проходили в очному форматі, потім у дистанційному режимі з використанням платформи ZOOM.

Цього року були набрані повноцінні групи з таких дисциплін: «Математика» – 34 слухача; «Історія України» – 38 слухачів; «Українська мова» – 48 слухачів; «Українська література» – 29 слухачів; «Біологія» – 19 слухачів; «Географія» – 13 слухачів; «Англійська мова» – 12 слухачів. За умови успішного закінчення у рік вступу підготовчих курсів слухач може отримати додаткові бали за шкалою від 100 до 200 (детальна інформація за посиланням: Правила прийому, п.7.7., стор. 21) у разі вступу на спеціальності (спеціалізації), зазначені в Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка (додаток 2).

Більшість слухачів працювали старанно та наполегливо, незважаючи на велике навантаження. Висловлюємо особливу вдячність Струц Аліні, Пархоменко Ользі, Халеменець Єлизаветі, Акун Ірині, Дроваль Євгенії, Главдель Інессі, Смірнову Микиті за високу успішність, старанність, наполегливість та відповідальність. Окрему вдячність висловлюємо викладацькому складу підготовчих курсів за колосальну роботу, професійний підхід та відданість справі. Ми впевнені, що слухачі отримають високі бали на ЗНО та стануть першокурсниками нашого Університету!

Дякуємо всім, хто долучився цього року до підготовчих курсів у центрі доуніверситетської та післядипломної освіти КДПУ!

підготовка до ЗНО

Підготовчі курси у Криворізькому державному педагогічному університеті дозволяють поглибити, розширити та закріпити знання зі шкільної програми, якісно підготуватися до складання ЗНО. Усі предмети для вивчення та їх кількість Ви обираєте самостійно з урахуванням власних побажань. Навчальний процес забезпечують висококваліфіковані викладачі з багаторічним досвідом.

Ми докладаєм багато зусиль, щоб забезпечити ефективне та багатогранне навчання і сподіваємось на Ваше відповідальне ставлення задля усішного результату!

зображення viber 2020 11 08 11 20 00 1 зображення viber 2020 11 08 1104
зображення viber 2020 11 08 11 205 зображення viber 2020 11 08 11 20 06