Центр доуніверситетської та післядипломної освіти
Криворізький державний педагогічний університет
ПК

Криворізький державний педагогічний університет оголошує набір на одноденний курс підвищення кваліфікації за програмою «Шляхи реалізацій стратегічних цілей та пріоритетних напрямів концепції «Нова українська школа» в базовій та профільній середніх школах», який відбудеться 10 вересня 2021 року.

Обсяг програми – 0,2 кредити ЄКТС (6 годин)

Форма навчання – очна (початок занять о 14:00)

Вартість навчання – 102, 70 гр.

Для участі необхідно до 07 вересня 2021 року укласти договір з КДПУ про надання освітніх послуг за адресою: м. Кривий Ріг, проспект Гагаріна, 26, каб. 3.

Кожен слухач отримає свідоцтво про підвищення кваліфікації встановленого зразка.

Для укладання договору з КДПУ необхідно мати:

• ксерокопію паспорта та ксерокопію ідентифікаційного номеру. Якщо паспорт у вигляді ID-картки, та додатково подати ксерокопію витягу про реєстрацію місця проживання;
  • телефон для довідок: 099-733-36-38.

скеледромКриворізький державний педагогічний університет запрошує всіх бажаючих   на секцію скелелазіння. У секції можуть почати навчання як новачки, так і     люди з досвідом, які хочуть поліпшити свою фізичну форму. Заняття в        таких секціях розвивають практично всі групи м’язів, дрібну моторику  пальців, ситуативну логіку в нестандартних ситуаціях.

На вас чекають виїзди на скелі МОПРу та скельні райони України та участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Вартість занять:

•   діти від 6-ти років – 60 грн. за одне заняття;
  •   абонемент для дітей – 600 грн. на місяць;
  •   дорослі – 80 грн. за одне заняття;
  •   абонемент для дорослих – 800 грн. на місяць.

Тренування проводять:

• Куліш Ольга Олександрівна – майстер спорту України, неодноразова переможниця всеукраїнських та міжнародних змагань зі скелелазіння;
  • Кошова Лідія Володимирівна - КМС з альпінізму, провідний скелелаз України.

Заняття з 02 лютого 2021 року по 18 січня 2022 року

Записатись на секцію скелелазіння можна особисто за адресою:

м. Кривий Ріг, проспект Гагаріна, 26, кабінет № 3.

Заняття проходять за такою адресою:

м. Кривий Ріг, проспект Гагаріна, 54, спеціалізована аудиторія "Скеля 312".

При собі необхідно мати:

• дітям: ксерокопію паспорта (для дітей від 14 років) або ксерокопію свідоцтва про народження; ксерокопію паспорта одного з батьків; ксерокопію витягу про реєстрацію місця проживання та ксерокопію ідентифікаційного номеру;
  • дорослим: ксерокопію паспорта та ксерокопію ідентифікаційного номеру для укладання договору з Криворізьким державним педагогічним університетом. Якщо паспорт у вигляді ID-картки, та додатково подати ксерокопію витягу про реєстрацію місця проживання;
  • телефон для довідок: 099-733-36-38;
  • телефон тренера: 096-615-74-02 – Куліш Ольга Олександрівна.

Чекаємо на вас!