Центр доуніверситетської та післядипломної освіти
Криворізький державний педагогічний університет

скеледром

Криворізький державний педагогічний університет запрошує всіх бажаючих   на секцію скелелазіння. У секції можуть почати навчання як новачки, так і     люди з досвідом, які хочуть поліпшити свою фізичну форму. Заняття в таких секціях розвивають практично всі групи м’язів, дрібну моторику  пальців, ситуативну логіку в нестандартних ситуаціях.

На вас чекають виїзди на скелі МОПРу та скельні райони України та участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Тренування проводять:

•  Куліш Ольга Олександрівна – майстер спорту України, неодноразова переможниця всеукраїнських  та міжнародних змагань зі скелелазіння;
  •  Кошова Лідія Володимирівна - КМС з альпінізму,  провідний скелелаз України.

Заняття з 02 лютого 2022 року по 30 грудня 2022  року

Записатись на секцію скелелазіння можна особисто за адресою:

м. Кривий Ріг, проспект Гагаріна, 26, кабінет № 3.

Заняття проходять за такою адресою:

м. Кривий Ріг, проспект Гагаріна, 54, спеціалізована аудиторія "Скеля 312".

При собі необхідно мати:

• дітям: ксерокопію паспорта (для дітей від 14 років) або ксерокопію свідоцтва про народження; ксерокопію паспорта одного з батьків; ксерокопію витягу про реєстрацію місця проживання та ксерокопію ідентифікаційного номеру;
  • дорослим: ксерокопію паспорта та ксерокопію ідентифікаційного номеру для укладання договору з Криворізьким державним педагогічним університетом. Якщо паспорт у вигляді ID-картки, та додатково подати ксерокопію витягу про реєстрацію місця проживання;
  • телефон для довідок: 099-733-36-38;
  • телефон тренера: 096-615-74-02 – Куліш Ольга Олександрівна.

Чекаємо на вас!

Шановні колеги!

Криворізький державний педагогічний університет, STEM-центр та «Школа Робототехніки» запрошує усіх зацікавлених на методичний семінар «Робототехніка в освіті».

Семінар проводиться у вигляді короткотривалих курсів підвищення кваліфікації – 6 годин (0,2 кредити) із видачею свідоцтв встановленого зразка.

Семінар відбудеться онлайн – 28 січня о 15.00.

Вартість – 155 грн.

Тема січневого семінару: «Впровадження робототехніки в дошкільній та початковій освіті».

Про використання наборів Matatalab розповість в.о. декана факультету дошкільної та технологічної освіти КДПУ,  к.пед. н., доцент  - Кулінка Юлія Сергіївна.

Про Ozobot EVO  і використання його у навчанні розкажуть спікери-колеги Оксана Войтюк і Віра Макар.

Телефон для довідок: 067 539 42 95

Форма для реєстрації: https://forms.gle/tCjhHU5DjHw2qop39

51498717 427Центр доуніверситетської та післядипломної освіти КДПУ оголошує набір на 8-місячні підготовчі курси за програмами зовнішнього незалежного оцінювання з таких дисциплін:

• українська мова
  • українська література
  • англійська мова
  • математика
  • фізика
  • хімія
  • історія України
  • біологія
  • географія

Вартість одного предмета за місяць – 275 грн.

Для укладання договору з КДПУ необхідно мати:

• слухачам: копію паспорта; копію витягу про реєстрацію місця проживання та копію ідентифікаційного коду;
  • батькам: копію паспорта та копію ідентифікаційного коду. Якщо паспорт у вигляді ID-картки, то додатково подати копію витягу про реєстрацію місця проживання.

Навчання стартує з 09 жовтня 2021 року.

Телефон для довідок: 099 733 36 38.

57049123 2295087157480516 3642165067673239552 n

Запрошуємо на курси з вивчення іноземних мов! Навчання проходить в легкій і доступній формі. Даний рівень включає всі елементи вивчення англійської мови: читання, писання, аудіювання, спілкування, поповнення словникового запасу та граматику!

Умови навчання:

- курс: загальна англійська мова ( А1 - А2);

- кількість годин: 50;

- тривалість: 3 місяці;

- графік :  ВТ, ПТ (час: 16.00-17.20) - викладач; СР (час: 16.00-17.20) – носій мови.

- формат навчання – дистанційний.

- вартість за весь курс - 2700 грн.

kursy polskoyi movy

Умови навчання:

- курс: польська мова (А1);

- кількість годин - 52;

- тривалість - 3 місяці;

- графік - ВТ, ЧТ (час: 18.00);

- формат навчання – дистанційний;

- вартість за весь курс навчання - 7764 грн.

За довідками звертатись: центр доуніверситетської та післядипломної світи КДПУ; проспект Гагаріна, 26, кабінет № 3. Контактний телефон: 099-733-36-38.

Що чекає на Вас в Мовному центрі "Study in KDPU"?

- унікальна система вивчення іноземних мов;

- індивідуальний підхід до кожного слухача;

- сучасні навчальні матеріали;

Переваги навчання в Мовному центрі "Study in KDPU"

- навчальні групи комплектуються за результатами тестування;

- освоєння кожного подальшого рівня проходить максимально ефективно та підтверджується сертифікатом;

- кожному рівню володіння мовою - від А1 до С2 - відповідає своя програма;

- підготовка до міжнародних іспитів за різними рівнями.