Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

11.10.18 р. у межах проведення виробничої педагогічної практики в КЗШ № 75 магістранткою природничого факультету групи ХІ-м-13 Федоровою А.С. (методист кафедри педагогіки – Король А.М.) на базі 10 класу було проведено заліковий виховний захід на тему: "Україна – мати. Вмій її захищати", який був присвячений Дню захисника України.

Метою проведення заходу було сформувати в учнів розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині своєю працею та стати на захист державних інтересів країни.

Захід пройшов досить чітко та організовано. Діти були активними, креативними, приймали участь у вікторині, виконували номери художньої самодіяльності.

11.10. 18 Король