Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

04 травня 2021 року відбулося засідання круглого столу на тему «Самогубство та попередження самогубств» за участю канд. пед. наук, доцента кафедри педагогіки Білоус О.С., зі студентами факультету ГТІ гр. ГОЕ-18.

Виховний захід білоус О.С. 1

Кількість випадків самогубств серед молоді зростає у всьому світі і в Україна також. Через незрілість та відсутність життєвого досвіду навіть незначні конфліктні ситуації здаються безвихідними, а тому стають надзвичайно суїцид небезпечними.

Вмховний захід Білоус О.С

Підіймалися питання щодо шляхів попередження суїцидальної поведінки молоді та основні її причини.

15598

У понеділок, 26 квітня, ми відзначаємо 35-ту річницю Чорнобильської катастрофи.

 изображение 2021 04 26 220403

І саме сьогодні, 26 квітня, у дистанційному форматі на платформі Zoom було проведено виховний захід, присвячений цій трагічній події. Виховний захід було проведено зусиллями студентів факультету мистецтв, факультету географії, туризму та історії, природничого факультету та фізико-математичного факультету.

АЕС 2021 1

На заході були присутні: завідувач кафедри педагогіки, д-р пед. наук, професор Дороніна Т.О., канд. пед. наук, доценти кафедри – Іванова В.В., Зеленкова Н.І., Потапенко О.Б., Щербина С.М., канд. пед. наук, ст. викладач Волощук І.А.

У вступному слові Потапенко О.Б. зазначив, що аварія на Чорнобильській АЕС трагічно змінила життя кількох поколінь українців.

АЕС 2021 2

Під час своїх виступів і демонстрації презентацій студенти розповіли, що техногенна катастрофа позбавила домівок сотні тисяч людей, спричинила забруднення навколишнього середовища, на довгі роки перетворивши територію довкола станції на зону відчуження. І, найголовніше, ця трагедія забрала та покалічила людські життя.

изображение 2021 04 26 233742

Ми схиляємо свої голови
перед світлою пам’яттю ліквідаторів аварії,
які врятували весь світ.

15420

04 листопада 2020 року у рамках профорієнтаційні роботи було проведено годину спілкування «КДПУ – мій вибір» зі студенткою-магістранткою Тютюник О. у КЗОШ № 20.

04.11

Підчас заходу наголошувалося на тому, що усі професії важливі, кожний обирає свою. Студентка наголошувала, що рідна альма-матер це її вибір, тут вона знайшла свій професій шлях. Була присутня методист кафедри педагогіки Білоус О.С.

13157

16 жовтня 2020 року у процесі дистанційного навчання на Zoom відбулася година спілкування на найактуальнішу тему сьогодення «Подолання страху захворіти на COVID-19» зі студентами факультету ГТІ (гр. ГОЕ-19).

16.10.20 Білоус О

Підчас зустрічі канд. пед. наук, доцент кафедри педагогіки Білоус О.С. обговорювала зі студентами питання карантинних заходів у Україні, для чого введений адаптивний карантин, симптоми та профілактика COVID-19, як захистити себе та рідних від недугу.

13156

22.01.2020 р. доцентом кафедри педагогіки Івановою В.В. спільно зі студентами гр. ЗІ/ЗГ-17 була проведена година спілкування, присвячена Дню Соборності України.

Иванова 22 19

22 січня 1919 року сталася важлива подія в житті нашого народу – Акт Злуки двох Українських республік. Вперше за багато століть об’єдналися дві частини єдиної Української держави, об’єднався наш український народ, щоб разом у вільній країні відродити власну історію, рідну мову, багату духовну культуру, політично та економічно сильну державу.

Івнова 22 19 1

Метою проведення заходу було поглиблення знань студентів з історії становлення і формування української держави, на основі історичних фактів розповісти про Акт Злуки УНР та ЗУНР; ознайомити з цікавими фактами про Україну; сприяти вихованню патріотичних почуттів та поваги до державної атрибутики, викликати інтерес до історії України.

Іванова 22 19 2

Наприкінці бесіди було підведено підсумки: «Ми – громадяни України. що народилися на такій чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Тут жили наші діди і прадіди, тут живуть наші батьки, тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини».

9941

19.12.19 р. на факультеті мистецтв (художньо-графічне відділення, гр. ОМ-18), проведено круглий стіл на тему: «Сила студентського колективу».

19.12.19 Іванова виховний захід

Під час обговорення присутні дійшли висновку, що однією з провідних цілей формування студентського колективу є сприяння формуванню готовності кожного студента до майбутньої професійної діяльності та розвиток необхідних для цього особистих якостей (з-поміж яких організаторські здібності, творче ставлення до праці тощо).

19.12.19 виховний захід Іванова 1

Наприкінці дискусії зроблено узагальнення про те, що передумовою появи згуртованого студентського колективу є створення атмосфери педагогічного комфорту, що сприяє особистісному зростанню і професійному становленню кожного майбутнього фахівця, завдяки і разом із розвитком студентського колективу.

 Викладач кафедри педагогіки – доцент Іванова В.В.

9709

19.12.2019 р. студенти II курсу фізико-математичного факультету, гр. МІ-18 відвідали Криворізький міський виставковий зал.

19.12.19 Волощук

Студенти разом з викладачем кафедри педагогіки, канд. пед. наук, ст. викладачем Волощук І.А. ознайомились з виставкою робіт, яка присвячена 40-річчю художньо-графічного відділення факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету. Роботи студентів, викладачів, випускників «Худграфу» увійшли в величезну експозицію, яка зайняла кілька виставкових залів.

19.12.19 Волощук екскурсія 2

Студенти ознайомились з роботами, які представлені у різних техніках, з різної тематики. Особливо вразили їх картини завідувача кафедри образотворчого мистецтва, канд. пед. наук, доцента Красюк І.О.

19.12.19 Волощук екскурсія 1

Наприкінці екскурсії, екскурсовод відмітила, що за 40 років «Худграф» випустив близько 2 тисяч випускників, які реалізовують свій творчий потенціал в місті, області, в Україні та за її межами.

9697

12 грудня 2019 року у приміщенні першого гуртожитку на факультеті мистецтв, відбулися дебати на тему: «Жінки, мир та безпека: сексуальне насильство у конфліктах» у рамках міжнародної акції «16 днів активних дій проти гендерного насильства», зі студентами музично-хореографічного та художньо-графічного відділення (доцент кафедри педагогіки Король А.М.).

12.12.19 виховний захід Король

 На виховному заході було розглянуто важливі питання такі як:
– Що таке гендерне насильство?
– Проблематика гендерного насилля в українському законодавстві.
– Види гендерного насилля.
– Фізичне насильство.
– Економічне насильство.
– Психологічне насильство.
– Сексуальне насильство.
– Торгівля жінками.
– Практичні рекомендації з протидії гендерному насильству в Україні.

 12.12.19 1 виховний захід Король

У дебатах студенти наводили багато прикладів з життя людей різних країн, багатого прикладів з життєвого досвіду. Виховний захід виявився дуже насиченим, студенти мали змогу поділитися різною інформацією з життя, послухати щось нове та зробити висновки для себе.

9681

27.11.2019 р. зі студентами III кусу фізико-математичного факультету гр. МІ-17 було проведено круглий стіл на тему: «Гендерні стереотипи та гендерна дискримінація у сучасному суспільстві» в рамках міжнародної акції «16 днів активних дій проти насильства».

IMG 1852

Мета заходу – розширити та поглибити знання студентів про те що, гендерна рівність передбачає рівні права для жінок і чоловіків, дівчат і хлопців, а також їх однакову значущість, можливості, обов'язки у всіх сферах суспільного й особистого життя.

Волощук 27.11.19 1

Під час заходу студенти, разом з викладачем кафедри педагогіки канд. пед. наук., ст. викладач Волощук І.А., обговорювали, що проблема рівності статей актуальна вже багато років у всьому світі. Гендерні стереотипи, що не відповідають реаліям сьогодення, стають проблемою як для суспільства, так і для окремої людини,бо вони породжують проблеми у формування гендерної ідентичності та знижують рівень психологічного здоров’я нації.

Волощук 27.11.19 2

Викладач кафедри педагогіки – доцент, ст. викладач Волощук І.А.

9600

25.11.2019 р. на факультеті дошкільної і технологічної освіти з магістрантами (гр. ДВП-15), доцент кафедри педагогіки Зеленкова Н.І. провела виховний захід на тему: «Педагог – моя професія».

Зеленкова 25.11.19

Мета заходу – обговорити як на сучасному ринку праці досить високим попитом користується професія педагог.
Під час бесіди магістранти обговорювали безліч систем та напрямків роботи педагога. Відзначили, що професія педагог вимагає дуже великого терпіння і без лояльності до дітей завоювати їх довіру вкрай складно. Важливо в роботі педагога враховувати вікові особливості, знаходити індивідуальний підхід до кожної дитини, навчання правильної поведінки в соціумі. Особливу увагу звернули і на те, що від методів подачі матеріалу залежить інтерес дитини до сприйняття інформації. Основне завдання педагога – розробка і впровадження методів освітнього процесу.

9544
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша