Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

11 травня 2022 року відбувся виховний онлайн-захід «Тримаймо кожен свій фронт заради спільної перемоги», на якому були присутні студенти художньо-графічного відділення факультету мистецтв (гр. ОМ-19), зав. кафедри педагогіки, д-р. пед. наук, проф. Т.О. Дороніна, канд. пед. наук, доцент В.В. Іванова, канд. пед. наук, І.А. Коваленко, канд. пед. наук, доцент О.Б. Потапенко, канд. пед. наук, доцент С.М. Щербина та аспірант кафедри педагогіки Р.Ю. Калугін.

Іванова захід 

Студенти підготували цікаві та змістовні доповіді, читали вірші, дискутували, ділилися своїми думками та переживаннями, висловлювали слова вдячності та підтримки воїнам ЗСУ, кожному, хто бореться за нашу свободу, за нашу правду, за кожне серце, що б'ється в унісон з Україною.

ВАлерія Гавловська

Ксенія Мегеря   Меська Катерина

 

 Іванова захід виправлено  Захід 11.2

 Захід Іанова 1 1 Фото 6 Іванова 

Не втрачати віри, підтримувати один одного, навчатися і працювати заради майбутнього України – це той невидимий фронт, який тримає кожен із нас. А наше майбутнє в руках завтрашніх вчителів – наших студентів. Ще нашими серцями розпалим тисячі сердець, як наголошується у відомій пісні Т. Петриненка. Наша сила – в єдності! Усе буде Україна!

19204

 

18 квітня 2022 року відбувся виховний онлайн-захід «А ми нашу славну Україну розвеселимо!», у якому взяли участь студенти факультету мистецтв (групи ОМ-19, ОМ-18, МХК-21), викладачі (зав. кафедрою педагогіки д-р. пед. наук, професор Т.О. Дороніна, канд. пед. наук, ст. викладач І.А. Волощук, канд. пед. наук, доцент В.В. Іванова, канд. пед. наук, доцент А.М. Король, д-р. пед. наук, доцент С.Л. Кучер, канд. пед. наук, доцент І.Є. Макаренко, канд. пед. наук, доцент О.Б. Потапенко, канд. пед. наук, доцент С.М. Щербина) та аспіранти кафедри педагогіки (Р. Калугін, Л. Машненко, М. Микитенко, М. Яхнич).

Захід Іваанова  Захід1 Іванова

Під час проведення заходу студенти декламували вірші про Україну, авторами яких є українськи поети-класики. Студентка художньо-графічного відділення К. Мегеря презентувала власні творчі доробки – ілюстрації патріотичного змісту.

 Захід4 Іванова  Захід2 Іванова1

изображение 2022 04 25 002605407

Учасники заходу також мали нагоду пригадати історію виникнення відомої пісні «Ой у лузі червона калина» (матеріал підготував Р. Калугін), яка вже стала пісенним символом російсько-української війни, а також заспівали цю легендарну пісню на підтримку захисників і захисниць України.

Заід5 Іванова

До обговорення заходу долучилися викладачі кафедри педагогіки І.Є. Макаренко, О.Б. Потапенко, І.А. Волощук, В.В. Іванова, які підкреслили, актуальність проведеного заходу, якій ілюструє міць і незламність нашого народу.

Все буде Україна!

Відео запис заходу.

19075

Україна – це миролюбна держава з цікавою історією, духовною культурою, працьовитим та відважним народом, солов'їною мовою, веселими піснями та запальними танцями. Тож 13.04.22. о 12.30 було проведено виховний захід доцентом кафедри педагогіки Король А.М. «Україна понад усе» для студентів ІІІ курсу факультету української філології.

Король 16.04

Переглянули відео «What is Ukraine?», щоб ще раз переконатися у красі та величі рідного краю та замислитися над важливими питаннями патріотичного пориву. Згадали Революцію Гідності, події на Сході України, війну, від якої зараз здригається наша земля, а в очах людей панує відчай. Студенти вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих героїв, які віддали життя захищаючи Україну.

Король2 16.04

Ми Єдина країна! Незважаючи на усі негаразди, що зараз відбуваються ми прагнемо одного – миру, спокою, міцної та квітучої держави та чистого неба раб головою.

 Король3 16.04  Король1 16.04

Я вірю, країно, ти станеш на ноги,
Махнуть золотистим крилом рушники,
І щастя затмить всі печалі й тривоги
На вічні роки і прийдешні віки!
Україна переможе! Слава Україні! Героям слава!

19007

8 квітня 2022 р. студентами гр. ОМ-19 (викладач – канд. пед. наук, доцент Іванова В.В.) був проведений виховний захід на тему «Берегиня українського народу». У заході прийняли участь студенти факультетів: мистецтв, природничого, дошкільної і технологічної освіти.

Іванова 8.04.22

На виховному заході були також присутні: завідувач кафедри педагогіки, доктор пед. наук, професор Дороніна Т.О., канд. пед. наук Коваленко І.А., канд. пед. наук, доцент Потапенко О.Б., канд. пед. наук, доцент Щербина С.М.

Іванова1 08.04.22  Іванова2 08 04 22 
 Іванова3 08.04.22  Іванова4 08.04.22

Бугайова Олена (факультет мистецтв): «Сьогодні наш день був присвячений дню Матері. У наш час ця тема актуальна, як ніколи. Кожна мати цілодобово захищає своїх синів та доньок у тилу і на фронті невидимими обіймами. Серця українських матерів б'ються в унісон та живуть надією, скоро обійняти свою дитину під мирним небом своєї рідної країни. Все буде, Україна!».
Татарчук Ольга (факультет дошкільної і технологічної освіти): «Сьогоднішній виховний захід яскраво продемонстрував, що українські жінки не хочуть війни, вони – миролюбні й лагідні. Українська поезія та образотворче мистецтво оспівують жінок як берегинь нашого народу. Але, коли підступний і жорстокий ворог загрожує нашій країні, жінки разом із чоловіками встають на захист нашої Батьківщини».
Волкова Анастасія (природничий факультет): «Від заходу я отримала теплі та зворушливі почуття. Були гарні вірші, які пробуджували почуття до матусі, цікаві притчі на цю тему. Я такого погляду, що «обожнювання» образу матусі – це вірно, так як вона і є для нас так званим Богом який подарував нам життя. Ця зустріч нагадала мені про те, що потрібно шанувати та берегти найближчу людину. Щодо організації було видно, що й викладачі та студенти добре підготувалися до цієї зустрічі. Звісно я вважаю, що це дуже важлива та актуальна тема для людей».

18948

05.04.2022 р. студенти II курсу фізико-математичного факультету спільно з викладачем кафедри педагогіки Волощук І.А. провели виховний захід, у форматі он-лайн конференції на тему: «Ми переможемо!».

Волощук 22

Під час заходу студенти наголосили на тому, що 24 лютого на світанку Росія напала на Україну по всій довжині спільного кордону, від Луганська до Чернігова, а також із території Білорусії й окупованого Криму. 

 Волощук 1  Волощук 2
 Волощук 3  Волощук 4

Студенти звернули увагу на те, що весь український народ об’єднався щодо захисту рідної країни, а також студенти нашого університету і співробітники надають всебічну допомогу в боротьбі проти окупантів.

18934

У межах вивчення навчального курсу «Методика виховної роботи», одне з практичних занять присвячено актуальній проблематиці сьогодення, а саме – методиці організації громадянського виховання учнів.
Так, 24 березня 2022 року, студентами групи АНФ-19 було підготовлено яскраву доповідь з презентаційним унаочненням, що дозволило розкрити основні поняття щодо громадянської культури особистості, шляхів її формування тощо.

ЗахидМакаренко

Під час дискусійного обговорення ключових питань зі студентами, канд.пед.наук, доцент кафедри педагогіки, І.Є. Макаренко, наголосила на важливості громадянського виховання школярів як засобу формування свідомого громадянина-патріота, якому будуть притаманні особистісні якості й риси характеру, вчинки та поведінка, спрямовані на розвиток демократичного громадянського суспільства в Україні.

35

Фокусом заняття також стало обговорення взаємозв’язку громадянського виховання з національно-патріотичним, важливості волонтерського руху як можливості відчути свою приналежність до суспільства, сприяти створенню змін у своїх місті та країні.

23   56

У підсумку студентами було зауважено, що українське суспільство унікальне, об’єднуючись у складні часи, незворотньо призводе до перемоги!

18879

Моя країна – моя Батьківщина, під цим гаслом 31.03.22 р. викладачами кафедри педагогіки КДПУ було проведено виховний захід зі студентами факультету мистецтв (гр. МХК-20).

Батьківщіна.31.03

Мета заходу – розширити та закріпити знання студентів про унікальність України; прищепити інтерес до вивчення історії, звичаїв, культури українського нарду; виховувати почуття патріотизму, любов до рідної землі.

 

31 1 31 02   
 31  31 04  
31 03   32 05

Наприкінці бесіди учасники наголосили, що ми – громадяни України, які народилися на такій чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Тут жили наші діди і прадіди, тут живуть наші батьки, тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини. І попри всі виклики сучасності, російський наступ та спроби знищення нашого народу, Україна – вічна та незламна!

18877

У рамках кафедри педагогіки доцентом Король А.М. був проведений захід зі студентами факультету української філології на тему: «16 днів активізму проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. У заході активну участь приймали студенти ІІ курсу і були розкриті наступні напрями:

 Король4 гендер Король5 гендер Усачова 
 Король1 гендер Куртекова  Король2 гендер Добровольска

«Насилля у школі». Студентка, Усачова Марина, розкрила тему насилля у шкільному середовищі. Розповіла про наслідки насилля для усіх його членів, повідомила про організації, які протистоять насиллю та захищають потерпілих булінгу.
Куртекова Тетяна – «Насилля в сім‘ї: види, форми, наслідки». Розкрила тему насильства в сім‘ї, які проблеми простежуються у дитини, якщо вона є жертвою насильства; причини агресії в сім‘ї та наслідки домашнього насильства. Студентка надала основні ознаки як виявити жертву насильства, як правильно спілкуватися з постраждалими.
Добровольська Вікторія розкрила тему про насилля над людиною та твариною. Дала змогу побачити те, як люди ставляться до тварини, які види насильства проявляють.

Король3 гендр Задорожна   Король гендер Пересунько

Задорожна Віталіна, розкрила тему психологічного насильства над людиною, як не боятися та куди звернутися за допомогою.
Калітюк Анна розповіла про булінг, які ознаки булінгу, як можна відрізнити звичайний конфлікт від булінгу. Студентка розповіла про компанію «Love Myself», яка спрямована на запобігання насильства щодо дітей та підлітків.
Зінченко Олександра виступала з презентацією на тему: «Стоп булінг!». Розповіла про ситуацію в Україні щодо булінгу, виокремила статистику (опитувальник про булінг), вказала як запобігти булінгу.
Пересунько Поліна розповіла про сексуальне насильство, які бувають ознаки насильства, що потрібно робити, якщо ти жертва; надала номера соціальних служб, які допоможуть при сексуальному насильстві.

17808

07 грудня 2021 року доцент Король А.М. провела виховний захід на тему «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» на платформі ZOOME зі студентами гр. ОМм-17 та МХКм-17.

Король гендер  Король гендер1 
 Король гендер2  Король гендер3

На заході було розкрито поняття «насилля» та його види і запобігання, історія появу «16 днів проти насилля», а саме день боротьби зі СНІДом, боротьби проти рабства, день людей з обмеженими фізичними можливостями, вшанування пам’яті студенток розстріляних у Монреалі. Студенти взяли активну участь у проведенні заходу та підготували цікаві презентації.

17762

Чому боротьба з гендерними насильством? Чому саме 16 днів? Під цім гаслом спільно зі студентами факультету мистецтв (гр. МХК-20) в рамках Міжнародної акції доцентом кафедри педагогіки Івановою В.В. було проведено круглий стіл «16 днів активних дій проти гендерного насильства».
Метою круглого столу було ознайомлення студентів з ідеєю міжнародної спільноти щодо гендерного насильства, що є надзвичайною проблематикою суспільства.

Виховний захід Іванова1  Виховний захід Іванова2 
Виховний захід Іванова  Виховний захід Іванова3 

Під час виховного заходу студенти спільно з викладачем обговорювали проблему мінімальної участі жінок у прийнятті політичних рішень: гендерна експертиза законодавства України, також було підняте питання гендерної політики в рамках Європейського союзу. Заслуговують на увагу презентації підготовлені студентами за темою: «16 днів активних дій проти гендерного насильства».
Проведений захід дозволив студентам зробити висновок про те, що при здійсненні своїх прав і свобод кожна людина повинна зазнавати тільки тих обмежень, які встановлені законом включно з метою забезпечення належного визнання й поваги прав і свобод інших та забезпечення справедливих вимог моралі, громадського порядку та загального добробуту в демократичному суспільстві.

17724
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31