Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

Король 2022На заході обговорювалися теми в таких напрямках: насильство в сім’ї, насильство спрямоване на сферу освіти та сексуальне насильство. Всі аспекти були розглянуті в контексті російсько-української війни.

Король 2022 6

 

 

05.12.22 р. доцент кафедри педагогіки Король А. М. та студенти першого курсу магістратури факультету української філології, зокрема групи УАФм-22, УФРм-22 та УПФм-22, підготували виховний захід на тему: «Насильство під час війни. Виклики нових реалій».

 

 

  

Король 2022 1

 

   
21039
 Волощук4

 

 

 

05.12.2022 р. студенти ІІ курсу фізико-математичного факультету, гр. МІ-21, разом з канд. пед. наук, ст. викладачем кафедри педагогіки І. А. Волощук, провели бесіду на тему: «Запобігання та протидія домашньому насильству під час воєнних дій».  

   
20942

Криворізький педагогічний не міг стояти осторонь відзначення 300-річчя дня народження Григорія Сковороди

З 1 по 5 грудня в університеті за ініціативи кафедри педагогіки було проведено конкурс есеїв. Завдання конкурсу передбачало написання короткого твору-роздуму з головною ідеєю – цитатою мислителя.

 Конкурс 03.12

З 1 по 5 грудня в університеті за ініціативи кафедри педагогіки було проведено конкурс есеїв. Завдання конкурсу передбачало написання короткого твору-роздуму з головною ідеєю – цитатою філософа. До участі долучилися 100 студентів та аспірантів всього університету: факультету української філології (9 осіб); дошкільної і технологічної освіти (1); мистецтв (32 особи); географії, туризму та історії (4); психолого-педагогічного (14), природничого (7), іноземних мов (8), фізико-математичного (6) а також магістранти спеціальності «Освітні, педагогічні науки» денної та заочної форми навчання (11) та аспіранти (7) кафедри педагогіки.

 
 

Кожен есей – оригінальні і прожиті думки, духовна розмова з українським філософом!

Есеї були представлені учасниками на інтерактивній дошці (https://padlet.com/todoronina/kfresjpp2lfrt6cl), що дозволило одразу оприлюднювати роботи та провести відкрите голосування.

Кожен есей – оригінальні і прожиті думки, духовна розмова з українським мислителем!

З огляду на кількість учасників та учасниць рішенням журі  кафедри педагогіки (до якого увійшли д-р педагог. наук, професор Т. Дороніна, д-р педагог. наук, професор С. Кучер, канд. педагог. наук, доцент В. Іванова та канд. педагог.наук, доцент С. Щербина) було затверджено, що переможцями конкурсу стають ті учасники, твори яких в голосуванні перетнули межу 100 голосів.

 фото
  

ТАКИМ ЧИНОМ ПЕРЕМОЖЦЯМИ СТАЛИ:

  • Сай Марина (УПФм-22) «Хіба може говорити про біле той, котрому невідоме, що таке чорне?» – 704 голоси;
  • Скрипченко Олена (БП-21) «Коли не зможу нічим любій вітчизні прислужитись, в усякому разі з усієї сили намагатимусь ніколи ні в чому не шкодити» - 552 голоси;
  • Пухальська Ірина (СОм-22)  «Світ ловив мене, та не спіймав» - 228 голосів; 
  • Жук Владислав (ОПНм-22) «Любов виникає з любові; коли хочу, щоб мене любили, я сам  перший люблю» - 189 голосів.
  • Кульбач Лариса (аспірантка) «Уподібнюйся пальмі: чим міцніше її стискає скеля, тим швидше і прекрасніше здіймається вона догори» - 177 голосів;
  • Синяговська Олена (УАФ-21) «Уподібнюйся пальмі: чим міцніше її стискає скеля, тим швидше і прекрасніше здіймається вона догори» - 154 голосів;
  • Заіменко Марія (МХКм-22) «З усіх втрат втрата часу найтяжча» - 132 голоси;
  • Лаговська Єлизавета (МІ-20) «Не той дурний, хто не знає... але той, хто знати не хоче» - 127 голосів;
  • Пархоменко Діана (МКХ-20) «Не за обличчя судiть, а за серце» - 112 голосів;
  • Мельник Оксана (ЗОПНм-22) «Щасливий той, хто мав змогу знайти щасливе життя. Але щасливіший той, хто вміє ним користуватись» - 109 голосів.

Кожен есей заслужив на увагу, не зважаючи на кількість  уподобань!

Усі учасники отримають іменні сертифікати!

20906
 Білоус 26.10.22

 

 

 

Магістранти факультету географії, туризму та історії приймають участь у профорієнтаційній роботі: під керівництвом методиста кафедри педагогіки кан. пед. наук, доц. О. Білоус 26 жовтня 2022 року відбулася година спілкування «КДПУ - запорука успішного професійного самовизначення» із магістрантами у Криворізькому ліцеї № 35 «Імпульс». Студенти гр. ГОЕм-21 Вінійчук А., Маренич Е., Гаркуша Р. розповіли учням 10-11 класів про рідну Альма матер та свою спеціальність 014.07 середня освіта (Географія). Презентація з найяскравішими моментами студентське життя, плідним навчанням та цікаві навчальні практики захоплювала майбутніх вступників.

20753

 

28.10.2022 р. доцент кафедри педагогіки Король А. М. провела виховний захід у формі усного журналу з презентаціями на тему: «Молодь за здоров’я» зі студентами ІІ курсу факультету української філології.

2.10.22 Король5 
 2810.22 Корооль

 

На виховному заході активну участь приймали студенти гр. УАФ-21 та гр. УФР-21, вони підготували дуже цікаві та змістовні доповіді на різноманітну тематику стосовно здорового стану людини.

28.10.22 Корооль1

 

 

В сучасних умовах тема здоров’я стає дуже актуальною, тому треба сформувати у майбутніх вчителів позитивне ставлення не тільки до свого здоров’я, а й до здоров’я всіх людей, особливо майбутніх учнів.

28.10.22 Король3

28.10.22 Король6 28.10.22 Королль 2
20545
18 жовтня 2022 року було проведено виховний захід з магістрантами факультету української філології, вчителями Болтишського ліцея та учнями 9 класу на тему: «Сучасні інформаційно-комунікативні засоби навчання у розвитку особистості учнів у навчально-виховному процесі».
Король 18.10.22 

 

На заході з доповіддю виступила доцент кафедри педагогіки, канд. пед. наук Король Анжеліка Миколаївна, яка обґрунтувала сучасні інформаційно-комунікативні засоби навчання у розвитку особистості учнів і акцентувала увагу на ефективності використання їх у навчально-виховному процесі. Вчителі школи поділились досвідом використання інформаційно-комунікативних засобів навчання на своїх уроках. Були поставленні дискусійні питання, в яких взяли обговорення магістранти та учні школи. Всі присутні були вдячні за проведений захід і побажали частіше проводити такі зустрічі!

20427

 14 жовтня 2022 року до Дня захисників і захисниць України був проведений патріотичний захід на тему:

«Шануємо, вітаємо і вклоняємось захисникам і захисницям України».

 День Захисника

До участі в заході долучилися викладачі кафедри педагогіки, аспіранти кафедри педагогіки, магістранти, студенти факультету іноземних мов (Є. Корсікова, О. Шпилякова, В. Писаренко), факультету мистецтв (К. Мигеря, О. Бугайова, А. Погребна, А. Шруб, Є. Савельєва, З. Мирна, факультету української філології (У. Ірха, О. Яловий), природничого факультету (С. Витичак, Р. Журавель), психолого-педагогічного факультету (Л. Лаврут), факультету дошкільної і технологічної освіти (О. Подолянюк, В. Січкар), факультету географії, туризму та історії (А. Бондар, А. Жук), старшокласники Криворізького ліцею № 49 і всі охочі.

 Заід

Фото 1 14.10.2022

Захід12022 10 14 88 

Учасники заходу мали нагоду подякувати захисникам і захисницям України за відданість своїй державі, за сміливість і відвагу, якими вони здобувають перемогу. Щиро і душевно присутні вітали кожного, хто щодня захищає Україну словом і ділом, серцем і зброєю.

Фото 6 14.10.2022

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих – справжніх Героїв України, які віддали життя за свободу і незалежність України. Їхні подвиги назавжди в історії нашої країни, у наших серцях. І перемога, яка обов’язково буде, стане найкращим вшануванням наших захисників і захисниць.

Учасники заходу дійшли спільної думки про те, що наші захисники і захисниці зупинять ворожу навалу і поховають міф про непереможність російської армії. Весь світ захоплено і з надією дивиться на них, а вони постійно доводять, що справжні патріоти України. І всі ми пишаємось ними, так як вони  абсолютні герої, справжні сини й доньки своєї країни. Вони – приклад мужності та любові до України.

Захід4

2022 10 14 30

 

Шануємо, вітаємо і вклоняємось доземно захисникам і захисницям України!

Фотозвіт.

20381
 Захід 13.10.22

 

 

 

Кафедра педагогіки запрошує колег, аспірантів, магістрів, студентів та усіх небайдужих взяти участь у заході до Дня захісників і захисниць України на тему: «Шануємо, вітаємо і вклоняємось захісницям та захісникам України», який відбудеться 14 жовтня 2022 року о 14.20.

Захід буде проведено дистанційно. Для участі Ви маєте попередньо зареєструватися у Google Forms: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSepc9v0Pk0fzvi2Prqi0dshf4ja1GJaMwbDZZE1IGlRSSynIg/viewform
Покликання на захід:
https://us04web.zoom.us/j/75756160906?pwd=8L1acbeatKTPOaYz2kmecnVNU7cfLO.1
Ідентифікатор конференції: 757 5616 0906
Код доступу: 1LMTP5
20345

11 травня 2022 року відбувся виховний онлайн-захід «Тримаймо кожен свій фронт заради спільної перемоги», на якому були присутні студенти художньо-графічного відділення факультету мистецтв (гр. ОМ-19), зав. кафедри педагогіки, д-р. пед. наук, проф. Т.О. Дороніна, канд. пед. наук, доцент В.В. Іванова, канд. пед. наук, І.А. Коваленко, канд. пед. наук, доцент О.Б. Потапенко, канд. пед. наук, доцент С.М. Щербина та аспірант кафедри педагогіки Р.Ю. Калугін.

Іванова захід 

Студенти підготували цікаві та змістовні доповіді, читали вірші, дискутували, ділилися своїми думками та переживаннями, висловлювали слова вдячності та підтримки воїнам ЗСУ, кожному, хто бореться за нашу свободу, за нашу правду, за кожне серце, що б'ється в унісон з Україною.

ВАлерія Гавловська

Ксенія Мегеря   Меська Катерина

 

 Іванова захід виправлено  Захід 11.2

 Захід Іанова 1 1 Фото 6 Іванова 

Не втрачати віри, підтримувати один одного, навчатися і працювати заради майбутнього України – це той невидимий фронт, який тримає кожен із нас. А наше майбутнє в руках завтрашніх вчителів – наших студентів. Ще нашими серцями розпалим тисячі сердець, як наголошується у відомій пісні Т. Петриненка. Наша сила – в єдності! Усе буде Україна!

19204

 

18 квітня 2022 року відбувся виховний онлайн-захід «А ми нашу славну Україну розвеселимо!», у якому взяли участь студенти факультету мистецтв (групи ОМ-19, ОМ-18, МХК-21), викладачі (зав. кафедрою педагогіки д-р. пед. наук, професор Т.О. Дороніна, канд. пед. наук, ст. викладач І.А. Волощук, канд. пед. наук, доцент В.В. Іванова, канд. пед. наук, доцент А.М. Король, д-р. пед. наук, доцент С.Л. Кучер, канд. пед. наук, доцент І.Є. Макаренко, канд. пед. наук, доцент О.Б. Потапенко, канд. пед. наук, доцент С.М. Щербина) та аспіранти кафедри педагогіки (Р. Калугін, Л. Машненко, М. Микитенко, М. Яхнич).

Захід Іваанова  Захід1 Іванова

Під час проведення заходу студенти декламували вірші про Україну, авторами яких є українськи поети-класики. Студентка художньо-графічного відділення К. Мегеря презентувала власні творчі доробки – ілюстрації патріотичного змісту.

 Захід4 Іванова  Захід2 Іванова1

изображение 2022 04 25 002605407

Учасники заходу також мали нагоду пригадати історію виникнення відомої пісні «Ой у лузі червона калина» (матеріал підготував Р. Калугін), яка вже стала пісенним символом російсько-української війни, а також заспівали цю легендарну пісню на підтримку захисників і захисниць України.

Заід5 Іванова

До обговорення заходу долучилися викладачі кафедри педагогіки І.Є. Макаренко, О.Б. Потапенко, І.А. Волощук, В.В. Іванова, які підкреслили, актуальність проведеного заходу, якій ілюструє міць і незламність нашого народу.

Все буде Україна!

Відео запис заходу.

19075
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30