Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

26.11.2108 р. в рамках Міжнародної акції: «16 днів активних дій проти гендерного насильства», доцентом кафедри педагогіки Волощук І.А. у гуртожитку №1, зі студентами II курсу фізико-математичного факультету, гр. МІ-17 було проведено бесіду на тему: «СНІД – хвороба XXI століття», яка присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

26.11.18 Волощук

Мета бесіди: закласти основи формування індивідуальних навичок безпечної поведінки. В ході бесіди студенти ознайомились, що СНІД – це одне з найстрашніших захворювань людства. Кожен повинен дбати про себе, а також про здоров'я свого близького. Тому дуже важливо проінформувати студентську молодь, наскільки цей вірус небезпечний. Профілактичні заходи – це єдине, що ми можемо для себе зробити на даний момент, тому кожен з нас повинен задуматися, наскільки це важливо, поставитися з усією відповідальністю до свого здоров’я.