Кафедра початкової освіти

01 тренинг

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

У ТРЕНІНГУ НУШ

З 3 по 8 червня 2019 року на базі Криворізької загальноосвітньої школи I-III ступенів № 130 був проведений «Тренінг для вчителів початкових класів, які будуть працювати в перших класах за Державним стандартом початкової освіти та Концепцією «Нова українська школа» в 2020/2021 та 2021/2022 н.р.».

Звітна конференція з виробничої педагогічної практики студентів 4 курсу спеціальності 013 Початкова освіта

Творча зустріч з автором підручника «Математика» для учнів початкової школи

Скворцовою Світланою Олексіївною

1 березня 2019 року в актовій залі Криворізького державного педагогічного університету відбулася творча зустріч зі Скворцовою Світланою Олексіївною, автором підручника «Математика» (1-4 класи), розробником Державного стандарту початкової загальної освіти, співавтором Типової освітньої програми НУШ, доктором педагогічних наук, професором, член-кореспондентом НАПНУ, зав. кафедрою математики та методики її навчання ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського».

IMG 20190228 160236

...Вчительство... велике діло любові, терпеливості і відваги

28.02.2019 року о 13:50 відбувся неймовірно цікавий майстер-клас для вчителів початкової школи, який відвідали студенти психолого-педагогічного факультету, групи ПНА-16(1) (Ткачова Анастасія, Тютюнник Анастасія, Ледащева Поліна, Міфтахова Дарина, Ірлик Вікторія та Дудник Катерина) під керівництвом Кравцової І. А. Вчитель початкових класів і регіональний тренер НУШ - Квартюк Наталія Михайлівна - провела ресурсний тренінг «Батьківські збори» у вигляді ранкового кола на базі КЗШ I-III ступенів №71.

viber image 2019 03 01 19.17.37

Опановуємо технології НУШ у діяльності

Опанування майбутніми вчителями початкових класів сучасних технологій навчання є важливим кроком до Нової української школи. Так, 1 березня 2019 року студенти-магістранти першого року навчання (групи ПНАм-14, ПНФм-14) КДПУ разом із викладачем к.пед.н., доц., зав. кафедри початкової освіти Павлик Оленою Анатолівною провели практичне заняття з дисципліни «Сучасні технології навчання мови і літератури молодших школярів», на якому ознайомились із особливостями застосування методики компетентнісного навчання «Шість цеглинок» на уроках української мови.

20190204 132811

«Комбінаторика без формул»

На І курсі психолого-педагогічного факультету відбувся захист індивідуальних навчально-творчих завдань «Комбінаторика без формул». Студенти продемонстрували здатність до навчання молодших школярів розв’язуванню завдань з логічним навантаженням. Виставка робіт розташована у аудиторії 321 філологічного корпусу.

початок

Професійні змагання майбутніх учителів початкової школи

З 13 по 19 лютого 2019 року 29 студентів-магістрантів спеціальності 013 Початкова освіта брали участь у І турі Всеукраїнської студентської олімпіади. У цьому році було змінено формат олімпіади і максимально наближено до умов ІІ туру. Так, комплексна олімпіада передбачала декілька етапів. Насамперед, студентів було протестовано на платформі MOODLE за допомогою мобільних пристроїв на знання педагогіки і методик початкової освіти (методики навчання математики, української мови, природознавства, дидактики).

тренінг

Крок за кроком до Нової демократичної української школи

21-22 лютого 2019 року в місті Києві відбувся навчально-практичний тренінг, організований Всеукраїнським фондом «Крок за кроком», що у 2019 році реалізує проект «Розвиток громадянської компетентності учнів Нової української школи: перший цикл початкової школи». Він є продовженням проекту «Просування громадянської освіти у початковій школі в контексті нових освітніх стандартів» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Метою тренінгу було представлення розроблених проектом навчально-методичних матеріалів для педагогів, батьків та учнів перших та других класів з формування громадянської компетентності учнів Нової української школи.

Довга Аjpg

На шляху до професійного становлення

Виробнича практика є обов’язковою частиною професійної підготовки фахівців і невіддільна складова освітнього процесу у закладі вищої освіти. Вона покликана забезпечити закріплення теоретичних знань та набуття професійних навичок і вмінь студентами, адаптувати їх до майбутньої роботи за спеціальністю.

PSX 20190221 160913

Професійне зростання майбутніх вчителів початкової школи

21.02.2019 о 13-40 відбувся майстер-клас для вчителів початкової школи, який відвідали студенти психолого-педагогічного факультету, групи ПНІ-16 (Гречка Анастасія, Ушакова Ольга, Ярошенко Анна, Ошедченко Вікторія, Мудрук Анна, Денисюк Катерина). Квартюк Наталія Михайлівна - вчитель початкових класів і регіональний тренер НУШ, провела ресурсний тренінг «Батьки» у вигляді ранкового кола на базі КЗШ І-ІІІ ступенів № 71.