Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

image024

Тренінг НУШ на базі Криворізької гімназії № 49 

Тренінг з НУШ на базі Криворізької гімназії № 49 проходив з 18.06. по 22.06.2019 року. У ньому були задіяні студенти  4 курсу - ПНП-15, ПНА-15, ПНФ-15 та Федорова Л.Г., к.пед.н., старший викладач кафедри початкової освіти психолого-педагогічного факультету Криворізького державного педагогічного університету.  Вчителі гімназії Богдан Лілія та Поліщук Наталія виступали тренерами. Перший день був насичений та цікавий! Панувала щира та відкрита атмосфера, спілкування всім принесло велике задоволення. Обговорювали роль вчителя в освіті як рушійної сили реформи НУШ, знайомилися з Концепцією НУШ, з освітою країн Європи, опрацьовували теорію поколінь, з’ясовували особливості дітей покоління Z. Засвоїли багато форм і методів роботи, захоплено працювали практично

8200

 

IMG 45fbc36cf53a232904ff97948c9ffff9 V

 Тренінг Нова Українська школа

(КЗШ № 71)

25 вересня, студенти Криворізького педагогічного університету, психолого-педагогічного факультету, четвертого курсу групи ПнП-15-1 відвідала школу 71, на чолі з Кравцовою Інною Адамівною. Ми побували на тренінгові Нової Української школи , який проводила Квартюк Наталія Михайлівна, вчитель молодших класів. Вона розповідала захоплюючу інформацію, та ділилася новими методами введення уроків у молодших класів. З нами проводили ранкове коли, показували на прикладі як цікаво можна провести батьківські збори по-новому. Особливо всю групу вразило проведення батьківських зборів на дітях, знято на відео і потім показували батькам.  Кожна дитина інтерпретувала і представляла себе замість батьків на зборах. Це несе дуже велику інформацію про відношення батьків і дітей. Також цікавий метод це на прикінці робочого тижня в п'ятницю дітям видаються мотиваційні браслети, які вони носять всі вихідні, на тих браслетах написано "супер" , "молодець" і т.д. Нам провели екскурсію по першому класі, вразили пазли, які підвішені до стелі і на кожному пазлі було фото та ім'я учня. У класі містяться 3 вікна, які розфарбовані в осінній тематиці по всім осіннім місяцям.  Тренінг нас дуже вразив, не треба боятися чогось нового,  треба старатися його реалізувати. І головне,  що нам сказала Наталія Михайлівна , відчувати серцем, і діти полюблять Вас.

5668
 
 
тен 1
 Тренінг "Організація ефективного й безпечного освітнього середовища для учнів 1 класу
в умовах нової української школи" 
 
 
Студенти ІІІ курсу психолого-педагогічного факультету разом зі слухачами КПК вчителі початкових класів шкіл міста на тренінгу "Організація ефективного й безпечного освітнього середовища для учнів 1 класу в умовах нової української школи". 
Тренер "Нової української школи" вчитель КЗШ №71 Квартюк Наталія Михайлівна
4578

 

коллаж 3 

У спільних тренінгах готуємося до змін

 

6 березня 2018 року на базі КЗШ №71 відбулось тренінгове заняття, яке провела вчитель початкових класів та тренер Нової української школи Квартюк Наталія Михайлівна.

Разом з учителями початкових класів до участі в тренінгу долучились студенти 5-го курсу психолого-педагогічного факультету, а також викладачі КДПУ Павлик О.А., Кравцова І.А., Онищенко І. В.

На тренінгу Квартюк Наталія Михайлівна, яка пройшла спеціальну підготовку для тренерів НУШ у Києві, представила основні напрямки реформування початкової освіти в Україні за проектом нового Державного стандарту початкової загальної освіти, що забезпечує реалізацію Концепції Нової української школи; поділилась своїм досвідом та здобутими знаннями щодо впровадження змін та модернізації початкової освіти, організації ефективного і безпечного освітнього середовища для учнів 1 класу в умовах НУШ.

4243
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30