Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

1

Науково-методичний семінар з питань

міжнародного співробітництва кафедри початкової освіти

23 травня 2019 року на кафедрі початкової освіти відбувся науково-методичний семінар, присвячений можливостям міжнародної співпраці з провідними закладами вищої освіти європейських країн. Захід мав на меті ознайомлення з ключовими напрямами діяльності Програми Європейського Союзу Еразмус+ й можливостями цієї Програми для студентів та викладачів кафедри.

7996

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

 

Кафедра початкової освіти психолого-педагогічного факультету КДПУ проводить щорічний випуск збірника наукових праць викладачів, студентів магістратури та вчителів міста й області «Формування ключових і предметних компетентностей засобами сучасних освітніх технологій». До друку приймаються матеріали, в яких розглядається коло найрізноманітніших питань щодо впровадження нових методів і прийомів навчання, використання інноваційного навчання, яке ґрунтується на розвитку різноманітних форм мислення, творчих здібностей, високих соціально-адаптаційних можливостей особистості засобами сучасних освітніх технологій навчання і виховання в дошкільних закладах освіти, у загальноосвітній (у тому числі й початковій) та вищій школі.      

5656

ПЛАН РОБОТИ

НАУКОВО-МЕТОДИЧНОГО СЕМІНАРУ

КАФЕДРИ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

«ФОРМУВАННЯ КЛЮЧОВИХ І ПРЕДМЕТНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ ЗАСОБАМИ СУЧАСНИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ»

5551

3 

УЧАСТЬ У НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

(Нікопольський педагогічний коледж)

5112

 

ZD161816

Україно-швейцарський проект «Розвиток громядянських компетентностей в Україні – DOCCU»

у Криворізькому державному педагогічному університеті

Активно продовжується реалізація україно-швейцарського проекту «Розвиток громядянських компетентностей в Україні – DOCCU» у Криворізькому державному педагогічному університеті. Учасниками проекту, завідувачем кафедри початкової освіти О.А. Павлик, доцентами Н.І. Білоконною, О.В. Лисевич, Л.П. Лисогор, 16 травня 2018 року було проведено семінар-тренінг з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини для викладачів кафедри на тему «Міцний колектив – запорука професійного успіху», під час якого колектив кафедри було ознайомлено із сутністю проекту, його базовими принципами і поняттями через систему тренінгових вправ: «Букет квітів», «Усі різні, усі рівні», «Автомобілі», «Права, обов’язки та правила на кафедрі», «Портфель прав», «Стіна тиші» тощо.

4966

 

23519347 824724557688907 7641779425276579025 nпольша 3

Закордонне стажування к. п. н., ст. викладача кафедри початкової освіти ФЕДОРОВОЇ Людмили Григорівни

З жовтня по листопад 2017 року кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри початкової освіти ФЕДОРОВА Людмила Григорівна пройшла закордонне стажування на тему "Інноваційний навчальний заклад 21 століття – європейський досвід в рамках LLP моделі Європейської комісії ", організоване Університетом Суспільних наук (UNS) у м. Лодзь (Польща) у співпраці з Фундацією Central European Academy Studies and Sertifications (CEASC).

3230

 

DSC 4118 ЕА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Плекаємо альфа-вчителів у співпраці

 У рамках співпраці кафедри початкової освіти КДПУ з КЗ «Інноваційно-методичний центр» КМР завідувач кафедри Павлик О.А. взяла участь у роботі міського семінару-практикуму «Підвищення ефективності освітнього процесу в початковій школі на засадах компетентнісного підходу», що відбувся на базі Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №110.

 

3111

 

1 Сма

Навчальний семінар з проектування мережі Емеральд

(Смарагдової мережі) в Україні

На базі Міністерства екології та природних ресурсів України відбувся 07 листопада 2017 року перший навчальний семінар щодо проектування мережі Емеральд (Смарагдової мережі) в Україні за підтримки Фонду Природна Спадщина (Польща) та МБО «Екологія-Право-Людина» (ЕПЛ), Польсько-Американського Фонду Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії».

3020

 

IMG 20171031 WA0002 1

 Міжнародна науково-методична конференція "Нові концепції викладання у світлі інноваційних досягнень європейської дидактики вищої школи" 

30-31 жовтня 2017 р. доценти кафедри початкової освіти КДПУ Павлик О.А., Лисевич О.В. взяли участь у Міжнародній науково-методичній конференції "Нові концепції викладання у світлі інноваційних досягнень європейської дидактики вищої школи" (м.Київ) за підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

3000

 

Фото 1

Закордонне стажування к. п. н., ст. викладача кафедри початкової освіти Дикої Наталі Дмитрівни 

Кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри початкової освіти Дика Наталя Дмитрівна пройшла закордонне стажування на тему "Сучасний університет: міжнародна співпраця і мобільність задля інновацій через проектний підхід" (червень–вересень 2017р.), організоване Університетом Суспільних наук (UNS) у м. Лодзь (Польща) у співпраці з Фундацією Central European Academy Studies and Sertifications (CEASC).

2517
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31