Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

3

 

 

УЧАСТЬ У НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

(Нікопольський педагогічний коледж)

25 травня 2018 року викладачі кафедри початкової освіти Криворізького державного педагогічного університету - к. пед. н., доцент, зав. кафедри Павлик Олена Анатоліївна, к. філол. н., доцент Онищенко  Ірина Володимирівна, к. філол. н., доцент Пруняк Володимир Васильович, к. пед. н., доцент Білоконна Ніна Іванівна, к. пед. н., доцент Лисевич Олександра Вікторівна, к. біол. н.,  старший викладач Лисогор Людмила Петрівна взяли участь у роботі І Регіональної науково-практичної конференції "Підготовка майбутніх фахівців дошкільної та початкової освіти в контексті сучасних тенденцій розвитку педагогічної освіти", що проводилася в Комунальному вищому навчальному закладі "Нікопольський педагогічний коледж Дніпропетровської обласної ради".

1

Пруняк В

На конференції було порушено актуальні питання дошкільної та початкової ланок освіти в умовах реалізації концепції «Нова українська школа», зокрема формування освітнього середовища на засадах компетентнісного підходу та принципів «педагогіки партнерства», впровадження інтегрованого підходу до навчання в закладах дошкільної та початкової освіти, проблеми наступності дошкільної та початкової ланок освіти, теорія і практика підготовки вихователів ДНЗ та вчителів закладів початкової освіти та ін.

На конференції було представлено такі доповіді професорсько-викладацького складу кафедри початкової освіти КДПУ:

1) «Сучасні підходи до підготовки майбутнього вчителя Нової української початкової школи» (к. пед. н., доцент, зав. кафедри Павлик О.А.);

2) «Дитиноцентризм як провідний принцип Нової української початкової школи» (к. філол. н., доцент Онищенко І.В.);

3) «Шляхи реалізації компетентнісного підходу до формування у молодших школярів готовності оволодіння писемним мовленням» (к. філол. н., доцент Пруняк В.В.);

4) «Формування громадянської компетентності учнів у контексті НУШ» (к. пед. н., доцент Білоконна Н.І.);

5) «Культура педагогічного спілкування вчителя початкової школи в умовах демократичного суспільства» (к. пед. н., доцент Лисевич О.В.);

6) «Формування предметної природознавчої компетентності в учнів початкових класів на засадах партнерської взаємодії» (к. біол. н., старший викладач Лисогор Л.П.).

4

Учасники конференції мали можливість взяти участь у заході, який продемонстрував симбіоз різних ланок освітнього процесу, зокрема дошкільної, початкової та вищої школи, осмислити розглядувані проблеми в практичному аспекті і з точки зору актуальних теоретичних питань реформування освітньої галузі.

5

67

8

9

10

 

5112

 

ZD161816

Україно-швейцарський проект «Розвиток громядянських компетентностей в Україні – DOCCU»

у Криворізькому державному педагогічному університеті

Активно продовжується реалізація україно-швейцарського проекту «Розвиток громядянських компетентностей в Україні – DOCCU» у Криворізькому державному педагогічному університеті. Учасниками проекту, завідувачем кафедри початкової освіти О.А. Павлик, доцентами Н.І. Білоконною, О.В. Лисевич, Л.П. Лисогор, 16 травня 2018 року було проведено семінар-тренінг з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини для викладачів кафедри на тему «Міцний колектив – запорука професійного успіху», під час якого колектив кафедри було ознайомлено із сутністю проекту, його базовими принципами і поняттями через систему тренінгових вправ: «Букет квітів», «Усі різні, усі рівні», «Автомобілі», «Права, обов’язки та правила на кафедрі», «Портфель прав», «Стіна тиші» тощо.

4966

 

23519347 824724557688907 7641779425276579025 nпольша 3

Закордонне стажування к. п. н., ст. викладача кафедри початкової освіти ФЕДОРОВОЇ Людмили Григорівни

З жовтня по листопад 2017 року кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри початкової освіти ФЕДОРОВА Людмила Григорівна пройшла закордонне стажування на тему "Інноваційний навчальний заклад 21 століття – європейський досвід в рамках LLP моделі Європейської комісії ", організоване Університетом Суспільних наук (UNS) у м. Лодзь (Польща) у співпраці з Фундацією Central European Academy Studies and Sertifications (CEASC).

3230

 

DSC 4118 ЕА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Плекаємо альфа-вчителів у співпраці

 У рамках співпраці кафедри початкової освіти КДПУ з КЗ «Інноваційно-методичний центр» КМР завідувач кафедри Павлик О.А. взяла участь у роботі міського семінару-практикуму «Підвищення ефективності освітнього процесу в початковій школі на засадах компетентнісного підходу», що відбувся на базі Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №110.

 

3111

 

1 Сма

Навчальний семінар з проектування мережі Емеральд

(Смарагдової мережі) в Україні

На базі Міністерства екології та природних ресурсів України відбувся 07 листопада 2017 року перший навчальний семінар щодо проектування мережі Емеральд (Смарагдової мережі) в Україні за підтримки Фонду Природна Спадщина (Польща) та МБО «Екологія-Право-Людина» (ЕПЛ), Польсько-Американського Фонду Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії».

3020

 

IMG 20171031 WA0002 1

 Міжнародна науково-методична конференція "Нові концепції викладання у світлі інноваційних досягнень європейської дидактики вищої школи" 

30-31 жовтня 2017 р. доценти кафедри початкової освіти КДПУ Павлик О.А., Лисевич О.В. взяли участь у Міжнародній науково-методичній конференції "Нові концепції викладання у світлі інноваційних досягнень європейської дидактики вищої школи" (м.Київ) за підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

3000

 

Фото 1

Закордонне стажування к. п. н., ст. викладача кафедри початкової освіти Дикої Наталі Дмитрівни 

Кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри початкової освіти Дика Наталя Дмитрівна пройшла закордонне стажування на тему "Сучасний університет: міжнародна співпраця і мобільність задля інновацій через проектний підхід" (червень–вересень 2017р.), організоване Університетом Суспільних наук (UNS) у м. Лодзь (Польща) у співпраці з Фундацією Central European Academy Studies and Sertifications (CEASC).

2517

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

 

Кафедра початкової освіти психолого-педагогічного факультету КДПУ проводить щорічний випуск збірника наукових праць викладачів та вчителів міста, області «Формування творчої особистості в умовах компетентнісної освіти». До друку приймаються  матеріали, в яких розглядається коло найрізноманітніших питань щодо формування творчої особистості засобами новітніх технологій навчання і виховання в дошкільних закладах освіти, у загальноосвітній (у тому числі й початковій) та вищій школі.

2396

Титул2013      титул2014  Титул2015  Титул 2016

1153
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31