Психолого-педагогічний факультет
Початкова освіта. Психологія. Соціальна робота.

Науково-педагогічним працівникам кафедри активізувати роботу щодо здобуття наукових ступенів доктора філософії та доктора наук зі спеціальності 13.00.05 Соціальна педагогіка

Виконано

Здобули додаткову фахову вищу освіту за спеціальністю 231 Соціальна робота на другому (магістерському) рівні вищої освіти 2 викладачі (Шимко І., Размолодчикова І.), ступінь доктора філософії (PhD) з освітніх, педагогічних наук, отримав 1 викладач (Лисоконь І.). У 2024 р. зважаючи на регіональне замовлення на фахівців з соціальної роботи здатних працювати в громаді з різними соціальними групами та інститутами кафедру було посилено доктором філософії (PhD) з соціології (Каритка В.)

У відповідності до перспектив підготовки фахівців із соціальної роботи (згідно навчального плану за 2017 р.) розпочати роботу щодо навчання аспірантів та докторантів за спеціальністю 231 Соціальна робота, а також здобуття вчених звань доцента і професора з означених спеціальностей

Виконано

В університету діє аспірантура, яка забезпечує підготовку суміжних до спеціальності 231 Соціальна робота докторів філософії за спеціальностями 011 Освітні, педагогічні наук, 053 Психологія, 054 Соціологія. У 2022 р. 1 викладач (Василюк Т.) отримала атестат доцента по кафедрі соціальної педагогіки і соціальної роботи

Підвищити активність науково-педагогічних працівників випускової кафедри щодо підготовки наукових публікацій у міжнародних фахових виданнях (у тому числі індексованих міжнародних наукометричних базах Scopus, WoS, Index Copernicus тощо)

Виконано

Публікаційна активність науково-педагогічних працівників кафедри зросла, що видно по звітах з наукової роботи. Щорічно кількість публікацій, зокрема у міжнародних фахових виданнях, зростає. За показниками 2023 року кафедра посіла 2 місце в загальноуніверситетському рейтингу з наукової роботи.

Викладачам випускової кафедри продовжити роботу щодо укладання підручників, навчальних та навчально-методичних посібників, монографій,  розробки електронних версій навчально-методичного забезпечення освітнього процесу з розміщенням їх на офіційному веб-сайті та на освітній платформі Moodle

Виконано

Викладачі кафедри випущено колективну вітчизняну монографію «Концептуально-технологічна модель підготовки майбутніх фахівців соціально-педагогічної сфери» (Василюк Т., Лисоконь І., Размолодчикова І., Шимко І.). Протягом 2021-2024 рр. викладачами кафедри підготовлено та опубліковано 8 навчальних та навчально-методичних посібників.

Університету поповнити джерельний фонд бібліотеки новими надходженнями з соціальної педагогіки

Виконано частково

В умовах цифрової трансформації системи освіти університет уклав ряд договорів задля надання доступу здобувачам освіти та науково-педагогічним працівникам до міжнародних наукометричних баз, баз даних, а також бібліотека забезпечує надання дистанційних послуг.

Активізувати роботу кафедри щодо підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у вітчизняних та зарубіжних закладах вищої освіти

Виконано

У період 2021-2024 рр. науково-педагогічні працівники беруть активну участь у стажуваннях та підвищеннях кваліфікації у вітчизняних та зарубіжних закладах вищої освіти, зокрема викладачі пройшли підвищення кваліфікації у кафедра Польсько-Українських Студій Ягеллонського університету, European Socio-Technical University, International Historical Biographical Institute, ISMA the University of Applied Sciences тощо.

Жовтень 2024