Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

СПСР конференція аутизм18 лютого 2022 року на базі універистету відбулася науково-педагогічна конференція "АУТИЗМ - ВИКЛИК ЧАСУ". Організаторами конференції є кафедра практичної психологіїдепартамент освіти і науки виконкому міської радиФонд Об'єднаних Сердець за фінсування швейцарської фармацевтичної компанії ASINO. Участь від кафедри у конференції брали завідувач кафедри, канд.пед.наук, доц. Ія Шимко та канд.пед.наук, ст.викладач кафедри, соціальний педагог університету Тамара Василюк

Пленарна частина коференції була присвячена темам: коморбідності при аутизмі; аутизм - та соціум - проблеми налагодження соціальної взаємодії (міжнародний та вітчизняний досвід); використання мовлення в комунікації; робота університету щодо підготовки студентів до роботи з дітьми зі спектром аутизму; "Інклюзивно-ресурсний центр - сучасні підходи до діагностики дітей молодшого віку" та "Батьки – головні замовники освітніх послуг, розвиток соціальних навичок дітей з аутизмом".До участі у конференції долучись батьки та фахівці-практики, які працюють із дітьми з розладами аутистичного спектра: дефектологи, психологи, соціальні педагоги, логопеди, лікарі, викладачі, соціальні працівники, вихователі, науково-педагогічні працівники кафедри практичної психології, кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, кафедри загальної та вікової психології, кафедри дошкільної освіти.

В ході конференції представники кафедр мали змогу поспілкуватися зі стейкхолдерами. Обговорити подальші кроки спільної взаємодії задля підготвоки висококваліфікованих фахівців по роботі з дітьми та молоддю, які мають особливі освітні потреби.