Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

лк Лютий09 травня 2022 року здобувачі вищої освіти спеціальності 231 Соціальна робота (бакалаврат) та спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, ОПП «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю» (магістратура), науково-педагогічні працівники кафедри долучилися до гостьової лекції.

Лекцію «Оцінювання якості соціальних послуг» проводив кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка - Вадим Петрович ЛЮТИЙ. Онлайн лекція проходила в рамках його стажування при кафедрі соціальної освіти та соціальної роботи Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Під час лекції здобувачі вищої освіти та викладачі нашої кафедри долучилися до обговорення дефініції «оцінювання», «якість послуги» та «соціальна послуга», питань моніторингу та оцінки якості соціальних послуг в межах чинного законодавства, актуальних викликів часу, які вимагають перевірки якісних та ефективних моделей (стратегій) надання соціальних та соціально-педагогічних послуг. Лектором особлива увага була приділена оцінюванню якості соціальних послуг як окремої процедури для практиків соціальної роботи та соціальної педагогіки.

Дякуємо нашим колегам із Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова за запрошення та Вадиму Петровичу за цікаву лекцію.

19174