Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

Снимок экрана 6717.05.2022 року викладачі та студенти кафедри були запрошені до участі у лекції «Особливості надання соціальних послуг сім’ям, яких торкнулась проблема ВІЛ». Лекцію провів методист Київського міського центру соціальних служб Леонід Петрович КРИСОВ.

До участі у лекції долучилися представники інших закладів вищої освіти, які заебзпечують підготовку соціальних педагогів, соціальних працівників, педагогів-організаторів, фахівців соціально-педагогічної сфери, методистів з виховної роботи закладів освіти тощо. Організаторами виступила кафедра соціальної освіти та соціальної роботи Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова (д.п.н., проф. Р. Вайнола). Під час зустрічі були обговорені проблеми правової дискримінації людей, які живуть з ВІЛ, низької толерантності у суспільстві до інфікованих та членів їхніх сімей та все ще наявних стереотипів щодо визначення груп ризику. Разом з тим, лектором були визначені здобутки на державному рівні у роботі з ВІЛ-позитивними людьми, зокрема наявність соціальної бюджетної програми підтримки сімей, що живуть з ВІЛ, усвідомлення необхідності підходу до розв’язання проблеми комплексно за участі мультидисциплінарної команди фахівців.

Висловлюємо вдячність за цікаву змістовну дискусію.

19323