Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

СПСР волонтер тренінг 202303 лютого 2023 року, у конференц-залі головного корпусу університету, відбулася презентація діяльності Української Волонтерської Служби. Презентація відбулася за ініціативи Молодіжного центру КДПУ у співпраці з Молодіжним виконкомом м. Кривого Рогу. 

Під час презентація нові агентки волонтерства розповіли про особливості волонтерської діяльності в Україні, принципи та "китів" на яких тримається волонтерство. Акцентували увагу на пошиені феномену волонтерства та його історії. Презентували Українську Волонтерську Службу (УВС) та її проєкти. Долучилися до презентації і представники кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи. Студенти та викладачі ділилися власним волонтерським досвідом, розповідали про особливості підготовку студентів на спеціальності 231 Соціальна робота, адже тематика волонтерства розглядається в різноманітних аспектах освітніх компонентів. Особливу увагу було зосереджено на реалізації соціальної складової волонтерства в умовах війни.  

Дякуємо організаторам за захід, а спікерам за можливість познайомитись із роботою УСВ та поділитися власним волонтерським досвідом.

21269
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша