Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

39 травня 2023 року представники університету, а саме помічник ректора з перспектвиного розвитку, асистент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Ілля ЛИСОКОНЬ та начальник відділу міжнародних зв'язків Ольга БІЛОЗІР долучилися до урочистої події підписання Меморандуму про співпрацю та партнерство між Кривим Рогом (Україна) та Еспоо (Фінляндія).

Підписання меморандуму проходила в змішаному форматі за участі в. о. міського голови Юрія Вілкула, заступника міського голови Сергія Мілютіна, пресдтавників органів місцевого самоврядування та провідних закладів освіти міста, міського голови міста Еспоо Юкка Мякеля, його заступників та посла України в Фінляндії Ольги Дібрової. Важливо, що у червні 2023 року в Еспоо пройдуть Дні обміну кращим досвідом працівників освіти Еспоо та Кривого Рогу. Наразі розробляється план взаємодії підрозділів мерій Еспоо та Кривого Рогу з обміну практиками в сфері міського управління та освіти. Розвиток вищої освіти та соціальної роботи в різних сферах людського життя є окремим вектором співпраці, який буде з часом лише напрацьовуватися.

В рамках освітньої співпраці з боку Кривого Рогу беруть участь 15 закладів освіти, зокрема 10 закладів загальної середньої освіти, Криворізький фаховий коледж торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу, Криворізький навчально-виробничий центр та 3 університети (Криворізький державний педагогічний університет, Криворізький національний університет, Державний університет економіки і технологій).