Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

В Україні 14 березня відзначають День українського добровольця, вшановують добровольців – людей, які в критичний для держави момент без повісток чи примусу, добровільно «поставили на паузу» своє попереднє життя й узяли до рук зброю, щоб захистити країну. Особливо важливо пам'ятати про їхні подвиги під час повномасштабної війни в Україні.

На факультеті географії туризму та історії в цей день 14 березня 2023 року, була проведена година патріотичного виховання «Сила патріотизму» в групі ГТм-22 куратором Мантуленко С.В. Захід проведений з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та добровольців.

image21

В ході заходу пригадали історію виникнення свята, історію добровольчих батальйонів, які впродовж тривалої історії боролися за незалежність України. Студенти розповідали про добровольчі батальйони. добровольців їх подвиги, ділилися історіями про своїх рідних, знайомих, які взяли зброю до рук і пішли боронити Україну.

image31 image12

Вкінці заходу вшанували пам’ять загиблих у повномасштабній війні в Україні хвилиною мовчання!

Наша шана та вдячність кожному захиснику і кожній захисниці, які взяли в руки зброю, аби відстоювати нашу свободу і незалежність. Вічна пам’ять захисникам, які поклали своє життя за Україну! Слава українським добровольцям! Слава Україні та її Героям!»,