Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи
Психолого-педагогічний факультет

img6

Активна участь представників художньо-графічного відділення факультету мистецтв у різноманітних заходах подарувала Криворізькому педагогічному чимало яскравих перемог. Прес-центр підготував новий дайджест творчих досягнень наших здобувачів вищої освіти та їх керівників.

img13

БФ «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» вже одинадцятий рік поспіль влаштовує пленери для митців Кривого Рогу. До цієї події систематично долучаються талановиті художники нашої Альма-матер. Краєвиди парку Мершавцева надихнули представників КДПУ на написання яскравих картин, які поєднують архітектуру й водний пейзаж.

img16

Професійне журі високо оцінило творчість наших здобувачів вищої освіти. Так, переможницею першого ступеня у номінації «Графіка» стала здобувачка другого магістерського рівня Ксенія Мегеря та другого ступеня – бакалавр образотворчого мистецтва Діана Люта. Наставницею дівчат стала кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва І. О. Красюк.

img21

Магістрантка спеціальності 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) Дар'я Павліченко отримала диплом ІІІ ступеню в номінації «Живопис». Своєму успіху дівчина завдячує керівнику – кандидату педагогічних наук, завідувачу кафедри образотворчого мистецтва Р. О. Пильніку.

img25

На цьому успіхи наших митців не завершилися. Молода дизайнерка Вікторія Кушнерук вразила глядачів і журі своїми витворами на XXIV Міжнародному конкурсі дизайнерів-модельєрів «Печерські каштани», де вона здобула почесне ІІІ місце в номінації «Аксесуари». Її роботи відзначили за оригінальність і вміння поєднувати сміливі дизайнерські рішення з високим мистецьким рівнем виконання.

img28

На шляху до успіху дівчину підтримувала завідувач кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, кандидат педагогічних наук, доцент А. П. Ємельова. Під її керівництвом Вікторія змогла розвинути свій творчий потенціал і створити унікальні аксесуари, які гідно оцінили члени журі конкурсу.

Криворізький педагогічний пишається нашими переможцями та бажає невичерпного творчого натхнення!

Червень 2024