Молодіжний центр
Криворізький державний педагогічний університет

МОЛОДІЖНИЙ НАПРЯМ

На базі молодіжного центру реалізується соціально-виховна та соціально-громадська діяльність університету. Робота простору  організована для отримання знань, організації та проведення різноманітних заходів, створення та реалізації власних крутезних ідей, самореалізації, пошуку нових знайомств та вражень, просування сучасного мистецтва і бізнес-ідей, розвитку місцевої інфраструктури та молодіжної роботи для всіх бажаючих. 

MyCollages 1Основними завданнями є розвиток молодіжної активності, мобільності та підприємництва, волонтерства серед здобувачів вищої освіти та молодих учених, організація роботи студентського проєктного офісу та реалізація соціально корисних проєктів на базі університету. Діяльність зосереджена вирішення проблеми відсутності внутрішнього стимулу, зовнішніх мотивацій та соціальної активності у молоді та студентства, діяльність громадських клубів за інтересами. Молодіжний центр "#StudHub" як вільний простір для молоді було відкрито за ініціативи університету спільно з Громадською організацією "Академія тренінгової освіти" за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГМбХ та Компанії "Метінвест". Перший молодіжний центр у Кривому Розі, працює з вересня 2017 року. Назва «#StudHub», в перекладі з англійської «Студентський вузол», тобто це платформа, що розрахована перш за все на реалізацію потреб студентів та молоді, які є рушійною силою розвитку і прогресу сучасного суспільства. 

Молодіжний центр знаходиться за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 79Б, 2 поверх (гуртожиток №4 університету, центральний вхід у гуртожиток). Графік роботи: з 9.00 до 17.00.


СОЦІАЛЬНИЙ НАПРЯМ

Соціально-молодіжна інфраструктура універистету покликана створити рівні можливості для представників університету в гармонійному поєднанні батьківства та власного розвитку через навчання або професійне становлення. Ми допомагаємо молодим сім'ям,  забезпечуємо соціально-педагогічний супровід дітей та безпосередній догляд за ними в період перебування батьків на роботі або навчанні; сприяємо розкриттю здібностей і талантів дітей через їх участь у розвиваючих заняттях чи іграх; організовуємо та забезпечуємо змістовне дозвілля дітей, враховуючи їх вікові та індивідуальні особливості.

Веселий вулик

Двері «Веселого вулика» завжди відчинені для представників Криворізького педагогічного, поки батьки - здобувачі вищої освіти, молоді науковці, викладачі чи співробітники - зайняті робочими справами в університеті їх діти з радістю та під пильним наглядом фахівців, а також студентів-волонтерів, які мають відповідну підготовку для роботи з дітьми, проводять корисно і безпечно час. Тимчасове перебування дітей працівників та студентів університету в кімнаті є безкоштовним. Соціальна ініціатива проходить реалізується університетом з січня 2017 року в рамках ініціативи «Університет - дружній до сім’ї», метою якого є підтримка гендерно-справедливих можливостей для поєднання роботи і навчання з сімейними зобов’язаннями. Кімнату можуть відвідувати одночасно до 10 дітей, віком від 2 до 10 років. Враховуючи індивідуальні та вікові особливості дітей час перебування дитини в кімнаті 3-4 години. 

КМД 2Кімната матері та дитини є єдиним місцем в університеті, зі спеціально створеними санітарно-побутовими умовами, для усамітнення жінки та дитини для грудного вигодовування. Невеличка, але дуже затишна кімната знаходиться на першому поверсі одного із гуртожитків університету. Вона облаштована манежем, сповивальним столиком і гарячою водою. Розуміючи потребу дитини в розвитку та фізичному рості в кімнаті є дитячий килим, яскраві розвиваючі іграшки та інше приладдя задля забезпечення затишку та зручностей. Діяльність кімнати матері та дитини нині є елементарною потребою і додатковим стимулом для матері жити повноцінним соціальним життям. Тож кімната матері та дитини - це вільний простір для реалізації не тільки фізіологічних проблем, а й підсилення системи виховання, популяризації материнства серед студентської молоді та підтримання нерозривності зв’язку матері та немовляти.

Дитяча кімната "Веселий вулик", кімната матері та дитини працюють за адерсою: м. Кривий Ріг, вул. О.Васякіна, буд. 54А, 1 поверх, вхід з лівої сторони будівлі (гуртожиток №3 університету). Кімнати відкриті у будні дні з 8:30 до 16:00.


РЕДАКЦІЙНО-ВИДАВНИЧИЙ НАПРЯМ 

Основними завданнями є: загальна координація видавничої діяльності наукових видань університету під час їх підготовки до оприлюднення та публікації; інтеграція наукових видань університету з ресурсами університету (офіційним веб-сайтом університету) та зовнішніми ресурсами (персональні ідентифікатори вчених, реферативні та наукометричні бази даних, OJS тощо); збирання, обробка, аналіз інформації, що стосується наукових видань університету та їх представленості в інформаційному просторі.

видання 1Реалізацією даного напярму займається редакційно-видавничий сектор, який здійснює видавничий супровід і підготовку до публікації наукової і навчально-методичної продукції університету, зокрема наукових видань (спільно з редакційною колегією збірників наукових праць), наукових, навчально-методичних, інших праць співробітників університету, забезпечує наукометричний супровід наукових видань університету та реєструє наукові видання університету для подальшого індексування в реферативних базах даних. Одним із важливих завдань сектору є проведення методичних семінарів, організаційних нарад та надання консультацій користувачам (авторам, рецензентам, редакторам) і технічним командам наукових видань університету. Особливе місце відводить питанням академічної доброчесності та дотриманню єдиних вимог оформлення наукових матеріалів. Редакційно-видавничий сектор є комплексом, що застосовує у своїй діяльності найсучасніші інформаційні технології і виконує повний цикл проходження видання (від прийому статей і редагування до випуску готової наукової збірки або праці). Переглянути наукові видання університету можна за посиланням.

Редакційно-видавничий сектор знаходиться за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 79Б, 2 поверх, редакція (гуртожиток №4 університету, центральний вхід у гуртожиток). Додаткові питання можна задати на електрону пошту [email protected].


ОСВІТНЬО-РОЗВИВАЛЬНИЙ НАПРЯМ

Освітньо-розвивальний напрям роботи представлений функціонуванням сенсорної кімнати та логопедичної кімнати. Вони розташовані за адерсою: м. Кривий Ріг, вул. О.Васякіна, буд. 54А, 1 поверх, вхід з лівої сторони будівлі (гуртожиток №3 університету)

MyCollages 2На базі сенсорної кімнати відбувається освітній процес зі здобувачами вищої освіти та організовані індивідуальні заняття з фізичної культури і психологічного супроводу дітей із особливими освітніми потребами. Метою діяльності сенсорної кімнати є якісна підготовка кадрів, надання здобувачам освіти практичного інструментарію; педагогічний, психолого-педагогічний та корекційно-розвитковий супровід дітей з особливими освітніми потребами шляхом проведення індивідуальних і групових занять. На базі університету функціонує світлова кімната. В кімнаті переважає денне світло і світло від освітлювальних приладів. Світло оптичні ефекти створюють атмосферу свята і веселощів, стимулюють розумову і фізичну активність. У поєднанні з яскравими деталями всі органи чуття приходять у стан збудження. Сенсорна кімната знаходиться в окремому приміщені і розділена на функціональні зони, що призначені для стимуляції різних сенсорних систем. Кімната працює в університеті з 2019 року та створена в рамках партнерства з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГМбХ.

MyCollagesОбладнання логопедичної кімнати відповідає останнім вимогам. Серед наявного обладнання - роторозширювач логопедичний, набір масажерів, логопедичний вібромасажер, повітряне лото, різноманітні ігри для корекції мовлення дитини, логопедичні шпателі за методиками різних учених та практиків (Волкової, Рау, Новікової, Піляєвої тощо). Логопедична кімната відкрита для підготовки висококваліфікованих фахівців за спеціальністю 016.01 Спеціальна освіта (Логопедія), а також здобувачів спеціальностей 011 Освітні, педагогічні науки, 053 Психологія, 231 Соціальна робота, 013 Початкова освіта.. Діяльність логопедичної кімнати зосереджена на отриманні здобувачами вищої освіти нових знань, практичних умінь і навичок у царині логопедії задля подальшої успішної професійної діяльності. На базі логопедичної кімнати проводятся практичні, семінарські заняття й лабораторні роботи. Логопедична кімната функціонує в універистеті з 2022 року і дає можливість гарномійно поєднувати процес підготовки фахівців та надавати освітньо-корекційні послуги дітям, які мають мовленнєві відхилення. 


КІМНАТИ ПІДВИЩЕНОГО РІВНЯ КОМФОРТНОСТІ

Спеціально організований та облаштований простір для тимчасового проживання абітурієнтів, митців, освітян, туристів або спортсменів, які відвідують наше місто. На сьогоднішній день у хостелі облаштовано 60 ліжко-місць. У кімнатах є всі умови для тимчасового проживання.  

img22Для роботи кімнат підвищеного рівня комфортності було виконано ремонтних робіт у 30 кімнат на двох поверхах гуртожитку №4, встановили вікна та двері, замінено електромережі та змонтано нові світильники, оновлено систему водовіведення та водопостачання. Закуплено постільну білизну та 350 одиниць меблів - ліжка, стільці, тумбочки та шафи. Проживання у кімнатах є платних та відбувається виключно за опереднім бронюванням. Облаштування даних кімнат підвищеного комфорту є важливим етапом із реалізації Перспективного плану розвитку Криворізького державного педагогічного університету на 2018-2027 роки та Стратегічного плану розвитку міста Кривого Рогу до 2025 року. Функціонування даних кімнат вирішує низку нагальних питань: підвищення туристичний потенціал Кривого Рогу та поява можливість долучення до наукових заходів університету більшої кількості учасників.

Кімнати підвищеного рівня комфортності розташовані за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 79Б, 1-2 поверх (гуртожиток №4 університету, центральний вхід у гуртожиток).

18777
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30