Молодіжний центр
Криворізький державний педагогічний університет

кожал правила1. Якщо Ви вперше завітали до #StudHub і не можете розібратися, що й до чого, то краще зверніться за допомогою до нашого фахівця.

2. В епоху інформаційних технологій ми допомагаємо та консультуємо стосовно нашої діяльності через електронну пошту, соціальні мережі і приватні повідомлення в них.

3. #StudHub у своїй діяльності аполітичний та арелігіний, ми не підтримуємо заклики до насилля або інші форми приниження гідності та честі людини.  

4. Поважайте права та особистий простір інших відвідувачів #StudHub, вони як і ти прийшли сюди заради відпочинку та нових вражень, а не за конфліктами.  

5. Не забувайте про правила поведінки під час відпочинку, розваг або навчання у стінах #StudHub. У нас спілкуються тією мовою, яка для тебе зручна, але усі матюки та гострі словечка не для нас, забудь про них поки ти у нас. 

6. Хочеш кави - пий каву, хочеш смаколик - з'їж його, але обов'язково роби це в Coworking і прибири після себе, #StudHub є відкритим простором для всіх бажаючих і чистота в ньому наша спільна відповідальність. 

7. Прийшов у #StudHub за новими враженнями, знаннями або спілкуванням, тоді відкинь свій телефон у рюкзак або сумку з якою прийшов. 

8. У приміщенні #StudHub заборонено палити, вживати алкогольні напої, наркотичні та токсичні речовини. Якщо прийшов і порушив дане правило, то вдруге краще не приходь. 

9. Ваша безпека для нас понад усе, тому відвідувачі #StudHub мають дотримуватися всіх інструктивних матеріалів з техніки безпеки і охорони праці.

10. Ми не примушуємо, але просимо використовувати наш хештег (#StudHub), робити активні посилання на соцмережі і відмічати геолокацію в своїх дописах. Вам - не важко, нам - приємно, а вашим друзям - корисно. 

11. Якщо Ви маєте проблеми щодо роботи з обладнання #StudHub, краще зверніться до нашого фахівця, щоб уникнути неприємностей. 

12. У нас дуже багато обладнання, яке придбане для відвідувачів і ним можна користуватись, але перед тим зверніться до нашого фахівця, який професійно і швидко допоможе Вам все зробити. 

13. Ми довіряємо нашим відвідувачам, але #StudHub не несе відповідальність за залишені без нагляду речі.

14. Коли завершуєш роботу перевір своє робоче місце, попрощайтесь з усіма друзями і знайомими, і якщо Вам сподобалось у #StudHub, то посміхніться. 

 

Нові враження та знайомства - результат спільного виконання визначених правил.

ЗАВАНТАЖ СВОЄ ДОЗВІЛЛЯ ЗІ #STUDHUB!

10470
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29