Попри всі спроби ворога знищити наш дух та змусити втратити власну ідентичність Криворізький педагогічний зберігає традиції освіти й культури, незламності та прагнення до істини, творчості, свободи. 29 жовтня 2024 року першокурсники всіх факультетів Альма-матер з нагоди свята української писемності та мови взяли участь у квізі «МовиМо», який організували та провели студентський клуб, студентська рада та первинна профспілкова організація КДПУ.
Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх, хто загинув внаслідок збройної агресії рф. Ректор КДПУ, проф. Я. В. Шрамко наголосив: «Попри всі виклики воєнного часу, намагання ворога нас зламати та знищити нашу ідентичність, у КДПУ завжди дотримуються улюблених традицій. Квіз «МовиМо» – це наше унікальне надбання, традиція вже не першого покоління студентів».
Учасники квізу поринули у сповнену яскравими емоціями атмосферу товариського змагання, відчули динаміку злагодженої командної роботи, дізналися щось нове для себе.
Перший тур «Правда чи ні» складався з дев’яти запитань, відповіді на які вимагали різноманітних знань з української мови та літератури, історії та культури. Другий тур «Обери правильну відповідь» було присвячено українським письменникам та поетам і цитатам з їх творів. Під час третього туру потрібно було скласти слово з поданих на екрані літер, а четвертий тур мав назву «Пісня чи твір». П’ятий тур «Твої вірші, мої ноти» став запальним музичним фіналом мовного змагання.
Проректор з науково-педагогічної роботи, доц. Ю. О. Баруліна звернулася до учасників квізу з теплими словами підтримки, нагадала про екзистенційне значення нашої мови у боротьбі із загарбниками.
За результатами квізу визначилися переможці, які отримали грошові винагороди від первинної профспілкової організації КДПУ:
- І місце – факультет педагогічної освіти;
- ІІ місце – психолого-педагогічний факультет, факультет географії, туризму та історії;
- ІІІ місце – природничий факультет, фізико-математичний факультет, факультет української філології.
Вітаємо призерів та зичимо всім нових цікавих відкриттів у царині рідної культури, історії, філології!