Кафедра образотворчого мистецтва
Факультет мистецтв

Кафедра образотворчого мистецтва бере свій початок з 1979 року. Понад сорок років, здійснюючи підготовку художників-педагогів. У витоків розвитку кафедри стояли такі знані в Україні фахівці як В.Непомнящий, В.Іванченко, В.Авраменко, С.Головатий, І.Удріс. Нині колектив кафедри, що складається з мистецтвознавців, науковців-методистів та художників-практиків, готує спеціалістів з Образотворчого мистецтва та дизайну. 

Кафедра забезпечує викладання циклу спеціальних дисциплін з теорії, історії та методики образотворчого мистецтва і дизайну, графіки, живопису та інших практичних художніх дисциплін. Здійснюється керівництво навчальними і виробничими практиками студентів, керівництво кваліфікаційними проектами та магістерськими дослідженнями. Викладачі кафедри беруть активну участь у науковій діяльності, є учасниками міжнародних та всеукраїнських конференцій, авторами навчальних посібників, науково-методичних публікацій. Фахівці кафедри є учасниками творчих спілок художників та дизайнерів України, плідно працюють у галузях графіки, живопису, скульптури, декоративного мистецтва, беруть участь у всеукраїнських, міських та персональних виставках. Колектив кафедри також веде широку просвітницьку роботу серед молоді міста й області щодо естетичного виховання й художнього розвитку.

За роки своєї роботи кафедрою було підготовлено понад тисячу спеціалістів денної та заочної форм навчання, що працюють по всій країні та поза її межами як викладачі мистецьких дисциплін, художники, дизайнери.

5395
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30