Кафедра української мови
Факультет Української філології

img6

Маргарита Вікторова, доцент кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування Криворізького педагогічного, відома не тільки своєю науково-педагогічною діяльністю, але й активною участю в журі різноманітних вокальних змагань. Її професіоналізм і досвід допомагають розкрити потенціал молодих талантів нашого міста.

img14

Як член журі, Маргарита Вікторова долучається до багатьох конкурсів і фестивалів, де її експертна думка та критичний погляд сприяють об'єктивному оцінюванню учасників. Її вміння помічати найменші нюанси виконання, розуміння вокальної техніки та музичної інтерпретації допомагають молодим співакам вдосконалювати свої навички та розвиватися в музичній галузі.

img15

Нещодавно наша викладачка стала експерткою наймасштабнішої культурної події цього сезону – Мистецької премії «Весна Рудани. КР.249». Цьогорічних членів журі обирали шляхом голосування, що засвідчує не тільки високий професіоналізм, а й любов та повагу вихованців.

img19

Крім того, Маргарита Вікторова стала експертом Музичного хіт-параду Art voice (3 сезон). Участь у журі вокальних змагань не лише розкриває потенціал молодих співаків, але й демонструє професіоналізм викладачів Криворізького державного педагогічного університету, їх відданість своїй справі та значний внесок у розвиток музичної культури.

Липень 2024