Кафедра декоративно-прикладного мистецтва та дизайну
Факультет мистецтв

форм. 1

З 27 листопада поточного року кафедра ДПМ та дизайну розпочинає Конкурс з дизайну та декоративно-прикладного мистецтва для студентів відповідних спеціальностей "Дизайн" та "Образотворче мистецтво" в межах відбіркового І туру Всеукраїнської студентської олімпіади у КДПУ, який триватиме до 4 грудня і охопить такі основні напрями: "Прикладна графіка" (відп. ст. викл. Школяр А.В.), "Формотворення" (відп. доцент Томашевський В.В.), "Дизайн одягу" (відп. ст. викл. Ємельова А.П.), "Декоративне мистецтво" (відп. ст. викл. Марченко А.А.). Загалом у Конкурсі планується участь близько 30 студентів з І, ІІ, ІІІ та ІV курсів спеціальності "Дизайн" та ІV курсу спеціальності "Образотворче мистецтво" (минулого року участь у Конкурсі брали 19 студентів).

Традиційно на переможців чекають пам'ятні призи та грошові винагороди. Бажаємо успіху!