Кафедра філософії
Криворізький державний педагогічний університет

26 березня 2024 р. на Міжнародному семінарі з доповіддю «Russia’s War in Ukraine as a «War for Identity» and Appropriation of Cultural Tradition» виступила  к. філос. н., доц. кафедри філософії Олена Віталіївна Мішалова.

seminar 260324

Міжнародний науковий семінар «Post Scriptum» –  щомісячні зустрічі української філософської спільноти з європейськими колегами задля аналізу останніх подій в Україні й побудови миру, які організовує д. філос. н., проф. І. В. Голубович (Одеський національний університет імені І. І. Мечникова). Серед постійних учасників є представники наукової спільноти Німеччини, США, Японії, Словаччини й Сінгапуру. Філософська спільнота КДПУ також бере активну участь у заходах цього міжнародного філософського об’єднання. На березневому засіданні семінару «Post Scriptum» Олена Віталіївна Мішалова представила результати спільного проєкту з Ольгою Гордійчук та Олегом Соколовським. У доповіді Олена Віталіївна наголосила на важливості побудови української ідентичності й відстоювання її на міжнародній арені як складової суверенітету. Окрема увага була приділена історичним подіям та їхньому філософському осмисленню.

seminar 260325 2

Організатор міжнародного онлайн семінар І. В. Голубович відзначила високий рівень проведеного дослідження, наголосивши, що Олена Віталіївна є знаним фахівцем з філософії історії в Україні. Колеги з інших країн подякували за детальний історичний екскурс й інформативне дослідження на широкому історичному матеріалі.

seminar 260324 3