Природничий факультет
Біологія. Хімія. Екологія. Фізична культура.

В 2 практичному турі олімпіаді приймали участь студенти-біологи 2,3,4 курсів, що пройшли теоретичний тур і були рекомендовані для участі у наступному етапі.
Практичний тур університетської олімпіади передбачав вирішення завдань з біології рослин, тварин. Учасники олімпіади визначали види, надавали їх систематичне положення і на спеціальних бланках заповнювали відомості про рослин (гербарні зразки), тварин (окремі блоки по безхребетним та хордовим тваринам). Всі учасниками показали високий та достатній рівні знань.
Переможцями олімпіади стали:
1 місце - Качанов Ярослав Ігорович, 4 курс (бакалавр), гр.БХ-15 (12 балів).
2 місце - Волознєв Анатолій Володимирович, 3 курс (бакалавр), гр. БХ-16 (11 балів).
3 місце - Акулов Юрій Іванович, 3 курс (бакалавр), гр. БХ-16 (10 балів).
Висловлюємо велику подяку учасникам Карповій Євгенії, Баженовій Олені.
Склад журі: доцент Стригунов В.І., ст. викл. Брошко Є.О., ст. викл. Коцюруба В.В., асистент Квітко М.О..
Переглянути світлини з олімпіади: на сторінці фотогалереї природничого факультету.

BO1a BO1b  BO2 BO3