Анонси і оголошення
Компанії Clarivate та Elsevier повідомляють про нові вебінари з питань наукометрії, які
Компанія Clarivate продовжує серію безоплатних вебінарів українською. За умови
ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ! Бібліотека КДПУ працює в обмеженому режимі з 09.00 до 16.00, субота
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні

zahid shevchenko 0

Кожного року на початку березня шанувальники творчості великого Кобзаря святкують день його народження. У ці дні працівники бібліотеки Криворізького педагогічного провели комплексний захід, метою якого стало поглиблення знань студентства про життя та творчість Т. Г. Шевченка, а також знайомство з ресурсами й послугами сучасної університетської бібліотеки.

zahid shevchenko 1

У читальній залі головного корпусу зібралися студенти гр. АНФ-19 факультету іноземних мов (куратор – викладач кафедри англійської мови з методикою викладання Л. Ф. Сорочан). З вітальним словом до учасників заходу звернулася директор бібліотеки, канд. філол. наук, доц. Г. М. Віняр, яка розповіла про життєвий та творчий шлях великого Тараса, продекламувала відомі поетичні рядки. До неї долучилася й студентська молодь, яка продовжила згадувати улюблені твори Шевченка.

zahid shevchenko 2

Фахівці відділу зберігання фондів (зав. відділу В. Ю. Гончарова та бібліотекар І. О. Погрібна) підготували інсталяцію – цікаві книжки, що розкривають творчий спадок Т. Г. Шевченка, а також літературно-критичні та мистецтвознавчі видання (34 джерела). Бібліотекар читальної зали головного корпусу О. В. Шмалько презентувала книжкову експозицію «Т. Г. Шевченко – український поет, художник, мислитель» (24 джерела), присвячену шевченкознавчій літературі й сучасним виданням творів українського генія.

zahid shevchenko 3

На заході було проведено й віртуальну екскурсію вебсторінкою бібліотеки. Зав. відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення О. О. Лебедюк та провідний редактор О. Ю. Авраменко розповіли про бібліотечні ресурси та послуги.

Запрошуємо всіх небайдужих до української класики та сучасної літератури
більше дізнатися про бібліотечні скарби Криворізького педагогічного!