Анонси і оголошення

скиба 03.04.18 2

3 квітня 2018 року відбулася зустріч слухачів курсів перепідготовки вчителів, викладачів кафедри української мови, бібліотекарів КДПУ з криворізьким письменником, відомим громадським діячем Миколою Максимовичем Скибою.

Завідувач кафедри української мови Ж. В. Колоїз представила автора аудиторії. Микола Максимович метою зустрічі вважає осмислення нового жанру в українській літературі – казки-фентезі. На думку письменника, казка – це засіб пізнання і творення світу. Автор зачитав аудиторії казки «Данило – сила», «Казка про Володьку-козака», «Казка від А до Я», «Чудасія від Мусія», «Про діда Гната», «Казка про німого», у яких знайшли відображення сьогоднішні історичні події, що не залишили байдужими слухачів.

скиба 03.04.18 8

скиба 03.04.18 5

Відповідаючи на питання присутніх про доцільність читання цих творів маленьким дітям, письменник зауважив, що його патріотичні казки дуже добре сприймаються цією віковою аудиторією і спонукають їх замислитися. На завершення зустрічі Н. М. Шарманова, доцент кафедри української мови, відзначила, що творчість М. Скиби як автора літератури рідного краю доцільно використовувати у шкільній практиці.

скиба 03.04.18 4

На заході були презентовані дитячі книжки М. Скиби «Отаке в нас киценя», «Секретики від Петрика», «Автоалфавіт» і «Шпора».

скиба 03.04.18 3