Анонси і оголошення
Компанії Clarivate та Elsevier повідомляють про нові вебінари з питань наукометрії, які
Компанія Clarivate продовжує серію безоплатних вебінарів українською. За умови
ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ! Бібліотека КДПУ працює в обмеженому режимі з 09.00 до 16.00, субота
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні

newbooks081118 8

8 листопада 2018 року Літературна вітальня радо відчинила свої двері шановним гостям – доценту кафедри української літератури і компаративістики Інституту філології Київського університету ім. Б. Грінченка, к. п. н. Л. М. Удовиченко й учителю зарубіжної літератури Слов’янської гімназії (м. Київ) Л. В. Кулєшовій, які презентували авторські навчально-методичні комплекси із зарубіжної літератури для учнів та вчителів середньої школи.

newbooks081118 16

На заході були присутні студенти факультету іноземних мов, викладачі О. В. Мохначова, М. О. Дудніков, Н. П. Мещерякова, Т. В. Михальченко, О. Б. Каневська, Н. М. Малюга, бібліотекарі, громадськість міста. Модератор зустрічі – бібліотекар І категорії відділу зберігання фондів І. О. Погрібна представила гостей і надала слово пані Удовиченко.

newbooks081118 48

«Я навчалась у Криворізькому педагогічному і завжди з вдячністю згадую своїх викладачів, більшість з яких сьогодні присутні у цій залі», – поділилася з учасниками зустрічі Л. М. Удовиченко. Лариса Миколаївна представила навчально-методичні комплекси із зарубіжної літератури для 5-11 класів середньої школи, які складаються з підручників, хрестоматій та робочих зошитів; розповіла про етапи їх створення та детально зупинилась на особливостях дитячого читання. Відповідаючи на питання «Як створити підручник для сучасної школи», спікер зауважила: «Головне, щоб цю книжку хотілося прочитати. Для цього необхідно враховувати тип мислення сучасної дитини та орієнтуватися на особливості сприйняття нею інформації».

newbooks081118 73

Другий, практичний етап заходу розпочався з розповіді Л. В. Кулєшової про роки навчання в нашому університеті, набуті вміння й навички, які стали в пригоді для її подальшої вчительської діяльності. Пані Кулєшова запропонувала присутнім взяти участь у майстер-класі зі скетчноутингу, під час якого усі охочі мали можливість намалювати свої думки й відчуття, зануритись у складний, але цікавий процес створення сучасного уроку.

newbooks081118 89

Нова українська школа потребує сучасного навчально-методичного комплексу, серед якого підручники посідають чільне місце. Сьогодні потрібно створювати якісний, яскравий, інформативний продукт, який захочуть читати діти й будуть охоче використовувати у своїй роботі вчителі. Саме такі підручники із зарубіжної літератури для середньої школи представили сьогодні їх автори – Л. М. Удовиченко й Л. В. Кулєшова.

newbooks081118 9