Анонси і оголошення
Компанія Elsevier підготувала нову серію англомовних освітніх вебінарів. Під час
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
ДНТБ України повідомляє, що представники видавництва Bentham Science надають
Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-технічною
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні

rada vchenyh

25 лютого 2020 року відбувся науково-методичний семінар «Академічна доброчесність: від теорії до практики», організований Радою молодих учених КДПУ.

rada vchenyh

Директор бібліотеки, доц. Г. М. Віняр, зав. відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення бібліотеки О. О. Лебедюк і провідний редактор О. Ю. Авраменко презентували присутнім науковцям основні правила цитування та посилання при написанні наукових текстів, надали приклади сучасних бібліографічних стилів і міжнародних стилів цитування, ознайомили з вимогами до оформлення дисертацій та запросили дізнатися більше необхідної для плідної дослідницької діяльності інформації в рубриці вебсторінки бібліотеки «Науковцям».