Анонси і оголошення
Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-технічною
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

В інформаційно-бібліографічному відділі бібліотеки експонується тематична книжкова виставка «Науковий простір Криворізького педагогічного в особистостях», на якій представлено 47 видань з історичного розвитку університету, історії факультетів, кафедр, наукових шкіл, матеріали про очільників ЗВО, відомих випускників, учених-викладачів, професорів університету.

IMG 8136

Із біобібліографічними покажчиками, присвяченими дiяльностi вчених (серiя «Пам’ятi професорiв Криворiзького педагогiчного», серiя «Вченi-ювiляри Криворiзького педагогiчного» й серія «Знакові постаті Криворізького педагогічного») та зі щорічними зведеними бібліографічними покажчиками праць професорів і викладачів КДПУ можна ознайомитися на сторінці бібліотеки.

IMG 8137