Анонси і оголошення
Компанії Clarivate та Elsevier повідомляють про нові вебінари з питань наукометрії, які
Компанія Clarivate продовжує серію безоплатних вебінарів українською. За умови
ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ! Бібліотека КДПУ працює в обмеженому режимі з 09.00 до 16.00, субота
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Праці викладачів Криворізького державного педагогічного університету за 2021 р pages to jpg 0001 Праці викладачів Криворізького державного педагогічного університету за 2021 рік : науково-допоміжний бібліографічний покажчик / Бібліотека Криворізького державного педагогічного університету ; упоряд. і бібліогр. ред. О. А. Дікунова ; за ред. О. М. Кравченко. – Кривий Ріг, 2022. – 120 с.
праці 2020 Праці викладачів Криворізького державного педагогічного університету за 2020 рік : науково-допоміжний бібліографічний покажчик / Бібліотека Криворізького державного педагогічного університету ; упоряд. і бібліогр. ред. О. А. Дікунова ; за ред. Г. М. Віняр, О. М. Кравченко. – Кривий Ріг, 2021. – 106 с.
праці 2018 Праці викладачів Криворізького державного педагогічного університету за 2019 р. : науково-допоміжний бібліографічний покажчик / Бібліотека Криворізького державного педагогічного університету ; упоряд. і бібліогр. ред. О. А. Дікунова ; за ред. Г. М. Віняр, О. М. Кравченко. – Кривий Ріг, 2020. – 114 с.
праці 2018 Праці викладачів Криворізького державного педагогічного університету за 2018 р. : науково-допоміжний бібліографічний покажчик / Бібліотека Криворізького державного педагогічного університету ; упоряд. і бібліогр. ред. О. А. Дікунова ; за ред. О. М. Кравченко. – Кривий Ріг, 2019. – 95 с.
 викладачів 2017 01 Праці викладачів Криворізького державного педагогічного університету за 2017 р. : науково-допоміжний бібліографічний покажчик / Бібліотека Криворізького державного педагогічного університету ; упоряд.: О. А. Дікунова, О. Б. Поліщук ; бібліогр. ред. О. А. Дікунова ; за ред. О. М. Кравченко. – Кривий Ріг, 2018. – 93 с.
 обкладинка друк праці2016

Друковані праці викладачів Криворізького державного педагогічного університету за 2016 р. : науково-допоміжний бібліографічний покажчик / Бібліотека Криворізького державного педагогічного університету ; упоряд.: О. А. Дікунова, О. Б. Поліщук, Ю. С. Душко ; бібліогр. ред. О. А. Дікунова ; заг. ред. О. М. Кравченко. – Кривий Ріг, 2017. – 97 с.

Друковані праці викладачів Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет» за 2015 р. : науково-допоміжний бібліографічний покажчик / Наукова бібліотека КПІ ДВНЗ «КНУ» ; упоряд.: О. А. Дікунова, Ю. С. Душко ; бібліогр. ред. О. А. Дікунова ; техн. ред. Ю. С. Душко ; за ред. О. М. Кравченко. – Кривий Ріг, 2016. – 89 с.

Праці професорсько-викладацького складу кафедри історії України та правознавства Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет» (до 15-річного ювілею кафедри) : науково-допоміжний бібліографічний покажчик / Наукова бібліотека Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет» ; упоряд.: О. А. Дікунова, О. Б. Поліщук, Ю. С. Душко, В. А. Фінічева ; бібліогр. ред. О. А. Дікунова ; техн. ред. Ю. С. Душко ; за заг. ред. О. М. Кравченко. – Кривий Ріг, 2015. – 126 с.

Друковані праці викладачів Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет» за 2014 р. : науково-допоміжний бібліографічний покажчик / Наукова бібліотека КПІ ДВНЗ «КНУ» ; упоряд.: О. А. Дікунова, Ю. С. Душко ; бібліогр. ред. О. А. Дікунова ; техн. ред. Ю. С. Душко ; за ред. О. М. Кравченко. – Кривий Ріг, 2015. – 102 с.

Друковані праці викладачів Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет» за 2013 р. : науково-допоміжний бібліографічний покажчик / Наукова бібліотека КПІ ДВНЗ «КНУ» ; упоряд.: О. А. Дікунова, Ю. С. Душко ; бібліогр. ред. О. А. Дікунова ; техн. ред. Ю. С. Душко ; за ред. О. М. Кравченко. – Кривий Ріг, 2014. – 85 с.

Друковані праці викладачів Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет» за 2010-2012 рр. / Наукова бібліотека КПІ ДВНЗ «КНУ» ; упоряд.: О. Ю. Авраменко, О. А. Дікунова, Ю. С. Душко, О. О. Лебедюк ; бібліогр. ред. О. А. Дікунова ; техн. ред. О. Ю. Авраменко ; за заг. ред. Г. М. Віняр. – Кривий Ріг, 2013. – 224 с.

Наукові праці викладачів історичного факультету Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет» (2000–2012 рр.) : науково-допоміжний бібліографічний покажчик / Наукова бібліотека КПІ ДВНЗ «КНУ» ; упоряд.: О. Б. Поліщук ; бібліогр. ред. О. А. Дікунова ; за ред. Г. М. Віняр. – Кривий Ріг, 2012. – 64 с.