Кафедра біології та екології
Природничий факультет

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

Бібліотека КДПУ працює в обмеженому режимі з 09.00 до 16.00, субота та неділя – вихідні.

У бібліотеці ви зможете: отримати або повернути книги на абонементі, підписати обхідний лист.

Відділ обслуговування та зберігання фондів надає послуги «дистанційного замовлення літератури»: замовлення потрібної Вам літератури надсилається на e-mаil відділу [email protected] із зазначенням власної електронної адреси (будь ласка, вкажіть також своє ім’я, прізвище, по батькові, факультет, форму навчання (денна чи заочна)). Замовлення подається у формі бібліографічного опису (наявність літератури потрібно перевірити в електронному каталозі бібліотеки КДПУ за покликанням). Одержавши замовлення та перевіривши у фонді наявність необхідного документу на час замовлення, бібліотекар відділу обслуговування та зберігання фондів направляє замовнику повідомлення про можливість виконання замовлення протягом трьох діб.

Послуга «дистанційного замовлення літератури» надається з понеділка по п'ятницю від 9 до 16 години. Запити, що надійшли після 16.00, виконуються наступного дня. Запити, що надійшли у суботу та неділю (а також у святкові дні), виконуються у понеділок (або в перший робочий день після свята). За замовленою літературою звертатися на абонемент або до читальної зали головного корпусу (просп. Університетський, 54).

ДО ЗУСТРІЧІ. ЧЕКАЄМО НА ВАС.


22173

Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах повномасштабної війни з росією. Українські науковці мають, зокрема, безоплатний доступ до таких дослідницьких інструментів, як Scopus, ScienceDirect, Researcher Discovery, Researcher Academy та Mendeley.

Багато з вас отримали на пошту листи щодо налаштування безоплатного доступу з реєстраційним персональним ідентифікатором (registration ID) і паролем. Якщо ви не маєте таких персональних даних, то їх можна отримати, заповнивши реєстраційну форму (https://www.elsevier.com/promo/ukraine-academic-support/registration-form) - вони надійдуть вам у листі.

Далі, щоб налаштувати безоплатний доступ, виконайте такі кроки:

1. Перейдіть на сторінку access page (https://bit.ly/3JAPue7).
2. Введіть registration ID.
3. Введіть пароль.
4. Натисніть «Continue».
5. Створіть новий обліковий запис, використовуючи свій e-mail, АБО зв’яжіть безоплатний доступ зі своїм попередньо створеним обліковим записом, просто залогувавшись у системі.
6. Початковою сторінкою для роботи буде Scopus, але ви також маєте доступ до ScienceDirect, Researcher Discovery, Researcher Academy та Mendeley.
 
  • Важливо: щоб користуватися всіма перевагами безоплатного доступу до дослідницьких інструментів Elsevier, у вашому обліковому записі надавачем доступу слід обрати Complementary Scopus, Access - Ukraine.

Інструкція у pdf: https://drive.google.com/file/d/1slMIQ1lZHE1x-yeyoiknB_RpIDwaKIsX/view

Докладніше: https://drive.google.com/file/d/1xPKtGXtADJ7rLV4Xhwc11zu-LVa3v5PV/view


 

19821

6D43ADD5 6750 4959 818B C9EFE0B9F8BE

У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням https://www.research4life.org/training/webinars/, щоб надати більше інформації про ресурси й платформи, доступні через Research4Life. Записи вебінарів подані на сторінці https://www.research4life.org/training/webinars/#prc. Нагадуємо, що для отримання доступу до ресурсів Research4Life, потрібно звернутися до бібліотеки на пошту [email protected]ДЕТАЛІ


19803

Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного доступу до повнотекстових електронних ресурсів в межах проєкту Research4Life для українських учених.

Доступ до електронних колекцій книг та журналів відкрили, зокрема, такі великі  видавничі  компанії  як  Elsevier,  Springer  Nature,  John  Wiley & Sons, Taylor & Francis, Emerald, Sage Publications, Oxford University Press, Cambridge University Press, IOP Publishing та інші. Повний  перелік  ресурсів,  до  яких  надано  доступ,  можна  переглянути  за посиланням http://bit.ly/36SnPG9, зазначивши у відповідних полях назву країни та тип установи.

У межах платформи Research4Life забезпечується доступ до більше ніж 154 тис. наукових журналів і книг від понад 200 видавців з усього світу. Платформа складається з 5 колекцій літератури:

  • Hinari (дослідження в галузі біології та медицини);
  • AGORA (дослідження в галузі сільського господарства);
  • OARE (дослідження навколишнього середовища);
  • ARDI (доступ до науково-технічної інформації);
  • GOALI (дослідження в галузі права та соціальних наук).

Для отримання доступу до ресурсів Research4Life просимо надсилати заявки на електронну адресу бібліотеки [email protected].


18922

Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати дистанційно з платформою ScienceDirect без прив’язки до IP-адреси установи.

Для налаштування доступу скористайтеся Інструкцією.


15097

remote2021 1

В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним працівникам отримати віддалений доступ до можливостей Scopus і ScienceDirect. Для цього необхідно надіслати відомості про себе, особисту електронну адресу й ім’я та прізвище англійською мовою на e-mail бібліотеки [email protected], зазначивши «Віддалений доступ» у темі листа.


13839

Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися інформаційними онлайн-ресурсами:

  • Інформаційно-бібліографічні ресурси:
10944

Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні послуги:

Запрошуємо скористатися електронними ресурсами:

10799

scopus wos

Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до наукометричних баз даних Scopus і Web of Science надається у комп'ютерній мережі головного корпусу КДПУ.


10279

Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі головного корпусу КДПУ.

journals20

10156
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Грудень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31