Дошкільної і спеціальної освіти
Факультет педагогічної освіти
18.09.2023 р. в онлайн-режимі відбулася публічна презентація результатів наукового дослідження Ступака Кирила Євгенійовича на тему «Розвиток системи іншомовної освіти у Фінляндії (друга половина ХХ – початок ХХІ ст.)», яке подається на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки.
Ступак2 2023

Серед присутніх, окрім членів кафедри, були аспіранти та запрошені учасники – ректор університету професор Я. В. Шрамко, докторка педагогічних наук, професорка В. А. Гаманюк, доктор педагогічних наук, професор С. О. Семеріков, докторка педагогічних наук, професорка Т. М. Мішеніна та інші.

Здобувач докладно представив висновки дисертації та обґрунтував їх відповідність поставленим завданням.

Ступак3 2023

Ступак4 23

Навколо питань дисертації точилася жвава наукова дискусія, в якій здобувачу було поставлено більше 10 питань. К. Є. Ступак проявив знання та сучасні погляди як в теорії педагогічних наук, так і в полі свого дослідження.

Ступак5 23

Експерти, в ролі яких виступили докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри педагогіки Т. О. Дороніна та кандидатка педагогічних наук, доцентка О. О. Пальчикова, окреслили деякі суперечливі моменти в роботі, зауважуючи відповідність роботи ввимогам "Положення про присудження ступеня доктора філософії в КДПУ".

Слово мала науковий керівник, докторка педагогічних наук, професорка В. А. Гаманюк, яка характеризувала дисертанта як цілеспрямовану особистість, його самостійність і наполегливість на шляху наукового пошуку та у формуванні його результатів. В обговоренні взяли участь як викладачі кафедри педагогіки, так і гості засідання. Вони відзначили компетентність Кирила Євгенійовича як молодого науковця, практичну значимість результатів дослідження та висловили пропозиції рекомендувати дисертацію до захисту в разовій спеціалізованій раді.
Липень 2024