Дошкільної і спеціальної освіти
Факультет педагогічної освіти
 Головна Поляковська

20 жовтня 2023 року у дистанційному форматі було проведено засідання кафедри педагогіки, на якому відбулася публічна презентація наукових результатів дисертації здобувача ступеня доктора філософії зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки О. О. Поляковської.

Голова засідання: Т. М. Мішеніна, докторка педагогічних наук, професорка, професорка кафедри української мови.

Тема дисертації: «Розвиток системи підготовки іноземних студентів у закладах вищої та фахової передвищої освіти Криворіжжя (60-ті рр. ХХ ст. – початок ХХІ ст.». Науковий керівник: Т. О. Дороніна – докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри педагогіки.

Здобувачка ступеня доктора філософії зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки О. О. Поляковська презентувала результати наукового дослідження, дала грунтовні, повні відповіді на поставлені запитання і переконала всіх присутніх у гарній обізнаності з проблеми дослідження.

Кафедра 1 Поляковська

Кафедра 2 Поляковська  Кафедра 3 Поляковська

Експерти дисертаційного дослідження: З. П. Бакум, докторка педагогічних наук, професорка, професорка кафедри української мови; І. А. Дирда, кандидатка педагогічних наук, доцентка, доцентка кафедри англійської філології надали схвальні відгуки, відзначили високий рівень проведеного О. О. Поляковською дослідження, його актуальність, новизну, практичну значущість і рекомендували для подання до захисту в разову спеціалізовану вчену раду.

Під час загального обговорення присутні сім членів кафедри одноголосним голосуванням рекомендували дисертацію О. О. Поляковської для подання до захисту в разову спеціалізовану вчену раду. Щиро вітаємо здобувача ступеня доктора філософії зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки О. О. Поляковську, наукового керівника Т. О. Дороніну та бажаємо подальших творчих успіхів!

Липень 2024