Дошкільної і спеціальної освіти
Факультет педагогічної освіти

13 квітня 2024 року відбулося чергове засідання науково-методичного семінару

«Інтелектуальна майстерня молодого дослідника».

Звіт аспірантів 13.04.24

У засіданні брали участь: д-р пед. наук, професор Т. О. Дороніна, канд. пед. наук, доцент В. В. Іванова, канд. пед. наук, ст. викладач І. А. Коваленко, канд. пед. наук, доцент А. М. Король, д-р пед. наук, доцент С. Л. Кучер, канд. пед. наук, доцент І. Є. Макаренко, канд. пед. наук, доцент О. Б. Потапенко, канд. пед. наук, доцент С. М. Щербина та аспіранти кафедри педагогіки І, ІІ, ІІІ та ІV року навчання.

Відповідно до плану роботи науково-методичного семінару «Інтелектуальна майстерня молодого дослідника» на засіданні виступили аспіранти ІІ року навчання: Т. П. Кріпак з доповіддю про роботу над дисертацією на тему: «Організаційно-адміністративні засади регіонального управління освітою в умовах трансформації освітньої галузі» (науковий керівник: д-р пед. наук, професор В. А. Гаманюк), також С. С. Корнієнко з доповіддю про роботу над дисертацією на тему: «Методика навчання цифрової історії» (науковий керівник: д-р пед. наук, професор С. О. Семеріков).

На засіданні семінару молодих дослідників гарант освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки», д-р пед. наук, професор Т. О. Дороніна надала слушні поради та рекомендації аспірантам щодо подальшої роботи над науковим дослідженням.

Звіт аспірантів1 13.24
Вересень 2024