Дошкільної і спеціальної освіти
Факультет педагогічної освіти

5 червня 2023 року на факультеті української філології розпочато державну атестацію здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня. Першими складали екзамен із сучасної української літературної мови та методики її навчання студенти-заочники групи ЗУМЛ-19.

Оскільки державна атестація є підсумковою формою контролю фахового становлення майбутніх словесників, то вона дає змогу презентувати рівень опанування спеціальної складової освітньо-професійної програми підготовки наших випускників і представити предметні результати навчання з нормативних освітніх компонентів.

Нині випускники бакалаврату заочної форми, серед яких більшість – це вчителі-практики, відповідально поставилися до цього іспитового академічного етапу й на належному рівні продемонструвати ґрунтовну мовознавчу й лінгводидактичну підготовку.

Ні звичайні студентські хвилювання, ні загрозливі повітряні тривоги не зашкодили студентам подолати перший фінішний рубіж, хоч і додали певних життєзбережувальних активностей.

Відтак комісія з державної атестації у складі голови – д-ра пед. н., проф. Зіни Бакум, декана факультету української філології – к. філол. н., доц. Любові Семененко, завідувача кафедри української мови – д-ра філол. н., проф. Жанни Колоїз, екзаменатора – к. філол. н., доц. Наталі Шарманової – констатувала: успішність студентів на державному екзамені вмотивована і вимогами щодо власного професійного зростання, і активною громадською позицією.

Щиро вітаємо здобувачів освіти з успішним початком державної атестації!