Кафедра фізики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет
16 квітня 2024 року викладачі кафедри педагогіки (канд. пед. наук, доцент О. С. Білоус, канд. пед. наук, ст. викладач І. А. Коваленко, кандидат пед. наук, доцент А. М. Король, канд. пед. доцент О. Б. Потапенко, кан. пед. наук, доцент С. М. Щербина) взяли участь у тренінгу-інтенсиві «Проблеми та шляхи надолуження освітніх втрат», який провела методист КЗ Центру професійного розвитку педагогічних працівників Л. В. Микитишина.
Подолання освітніх втрат 2024

Під час проведення тренінгу спікером Л. В. Микитишиною були схарактеризовані освітні втрати (навчальні, психологічні, виховні, фізичні, сповільнення загального розвитку особистості), зазначено алгоритм подолання освітніх втрат, розкрито механізм вимірювання освітніх втрат, а також розкрито шляхи та технології подолання освітніх втрат.

На заключному етапі тренінгу-інтенсиву всі його учасники долучилися до створення групових проєктів щодо створення навчального курсу орієнтованого на підготовку майбутніх учителів до подолання освітніх втрат.