Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

ПЛАН РОБОТИ

ПРОБЛЕМНИХ ГРУП КАФЕДРИ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

на 2021-2022 н.р.

№ п/п

ПІБ наукового керівника, науковий ступінь, вчене звання

Тематика роботи

Форма наукової роботи зі студентами

Учасники

(прізвище та ім'я студентів, курс, група)

Участь в олімпіадах (кількість студентів)

Участь у конферен-ціях (кількість студентів)

Конкурсні наукові роботи (кількість)

Публікації за участю студентів (кількість)

1.

Павлик О. А.,

завідувач кафедри,

к. пед. н., доцент

Актуальні проблеми лінгводидактики початкової освіти

Проблемна група

1. Скупейко Іванна (2 курс, магістр, ПНА-16)

2. Гунько Ольга (2 курс, магістр, ПНІ-16)

3. Гречка Анастасія (2 курс, магістр, ПНІ-16)

4. Поліщук Юлія (2 курс, магістр, ПНА--16)

5. Боричевський Іван (2 курс, магістр, ПНІ-16)

6. Галушкіна Карина (2 курс, магістр, ПНІ-16)

7. Мудрук Анна (2 курс, магістр, ПНФ-16)

8. Деркач Оксана (2 курс, магістр, ЗПО-м-16)

9. Фортуна Ольга (2 курс, магістр, ЗПО-м-16)

10. Мішаткіна Ілона (2 курс, магістр, ЗПО-м-16)

11. Дорофєєва Вікторія (1 курс, магістр, ПНП-м-17)

12. Валецька Анастасія (1 курс, магістр, ПНА-м-17)

13. Шляпець Олена (1 курс, магістр, ЗПО-м-17)

14. Соколова Надія (1 курс, магістр, ЗПО-м-17)

15. Кічула Дар’я (4 курс, ПНФ-18)

16. Кутасевич Юлія (4 курс, ПНІ-18)

17. Нечепоренко Катерина (4 курс, ПНІ-18)

18. Струк Анастасія (4 курс, ПНА-18)

19. Пономаренко Олександра (3 курс, ПНА-19)

10

10

1

15

2.

Онищенко І. В.,

к. філол. н., доцент

Формування мотивації учіння молодших школярів засобами інноваційних технологій

Проблемна група

1. Білокрилець Юлія (3 курс, ПНА-19)

2. Климова Аліна (3 курс, ПНА-19)

3. Голуб Анна (3 курс, ПНА-19)

4. Щур Ганна (3 курс, ПНП-19)

5. Павловська Карина (3 курс. ПНП-19)

6. Щербатюк Ірина (1 курс, магістр, ПНА-м-17)

7. Купа Наталія (1 курс, магістр, ПНА-м-17)

8. Бушуєва Анна (2 курс, магістр, ПНІ-м-16)

9. Тютюнник Анастасія (2 курс, магістр, ЗПО-м-16)

10. Сівачук Анастасія (2 курс, магістр, ЗПО-м-16)

15

10

10

3.

Кравцова І. А.,

к. пед. н., доцент

Шляхи формування предметних компетентностей у майбутніх вчителів початкової школи

Проблемна група

1.   Адамчук Альона ( 2 курс, магістр, ЗПО-м-16)

2.   Вєлєва Єлизавета (2 курс, магістр, ЗПО-м-16)

3.   Глушко Ольга (2 курс, магістр, ЗПО-м-16)

4.   Грицовець Світлана (2 курс, магістр, ЗПО-м-16)

5.   Дронова Інна (2 курс, магістр, ЗПО-м-16)

6.   Залюбівська Наталія (2 курс, магістр, ЗПО-м-16)

7.   Мороз Катерина (2 курс, магістр, ЗПО-м-16)

8.   Пентелєєва Валерія (2 курс, магістр, ЗПО-м-16)

9.   Черниш Катерина (3 курс, ПНІ/17)

10.    Руда Альона (2 курс, магістр, ПНП-м-16)

-

10

-

10

4.

Пруняк В. В.,

к. філол. н., доцент

Формування комунікативної компетентності молодших школярів на уроках словесності

Проблемна група

1. Алхімова Діана (4 курс, ПНФ-18)

2. Антонюк Анастасія (4 курс, ПНФ-18)

3. Цюпа Єлизавета (4 курс, ПНФ-18)

4. Пономаренко Марина (4   курс, ПНФ-18)

5. Буровцева Анастасія (4 курс, ПНП-18)

6. Рижук Катерина (4 курс, ПНА-18)

7. Пономарьова Каріна (1 курс, магістр, ПНА-м-17)

8. Рибальченко Ірина (1 курс, магістр, ПНА-м-17)

30

5

 

5

5.

Білоконна Н. І.,

к. пед. н., доцент

Актуальні проблеми мовленнєвої підготовки молодших школярів

Проблемна група

1.     Демченко Тетяна (2 курс, магістр, ЗПО-м-16)

2.     Козлова Яна (2 курс, магістр, ЗПО-м-16)

3.     Дида Наталія (2 курс, магістр, ЗПО-м-16)

4.     Міхрякова Яна (2 курс, магістр, ЗПО-м-16)

5.     Тімошенко Валерія (2 курс, магістр, ЗПО-м-16)

19

2

-

2

6.

Лисевич О. В.,

к. пед. н., доцент

Актуальні питання теорії і практики початкового навчання

Проблемна група

1.     Недоріка Анастасія (ПНП-м-16)

2.     Петрищева Ірина (ПНП-м-16)

3.     Глушко Вероніка (ПНП-м-16)

4.     Богдан Вероніка (ПНФ-18)

5.     Щокіна Дарина (ПНІ-18)

6.     Шевченко Анастасія (ПНП-18)

25

3

-

5

7.

Захарова Г.Б.,

к. пед. н., ст. викл.

Проблеми математичної підготовки молодших школярів

Проблемна група

1.     Самарська Дар’я (4 курс, ПНП-18)

2.     Вовченко Марія (4 курс, ПНІ-18 )

3.     Левченко Вікторія (4 курс, ПНП-18)

4.     Макарова Анна (4 курс, ПНП-18)

5.     Каліновська Анастасія (4 курс, ПНІ-18)

6.     Пархоменко Валерій (2 курс, ЗПОск-20)

7.     Ломаченко Неля (2 курс, ЗПОск-20)

8.     Лозовська Катерина (4 курс, ЗПО-18)

9.     Семенець Вікторія (4 курс, ЗПО-18)

10.   Коверко Олена (4 курс, ЗПО-18)

11.   Голуб Ірина (2 курс, магістр)

12.   Лемешко Катерина(1 курс, магістр, ЗПО-м-17)

13.   Кирпа Катерина (1 курс, магістр, ЗПО-м-17)

14.   Бондаренко Юлія (1 курс, магістр, ПНП-м-17)

15.   Кареліна Олена (1 курс, магістр, ЗПО-м-17)

16.   Мартиненко Анна (2 курс, магістр, ЗПО-м-16)

15

16

-

16

8.

Федорова Л. Г.,

к. пед. н., ст. викл.

Актуальні питання навчання технологічної освітньої галузі у в початкових класах

Проблемна група

1.     Перевертайло Анастасія (4 курс, ПНП-18)

2.     Бортнік Ірина Олександрівна (2 курс, ЗПОск-20)

3.     Лях Ольга Володимирівна (2 курс, ЗПОск-20)

30

3

-

3

9.

Кравцова А.О.,

к. пед. н., ст. викл.

Формування професійної компетентності майбутніх вчителів початкової школи в умовах реалізації НУШ

Проблемна

група

1.     Пупченко Дарина (3   курс, ПНА-19)

2.     Шепотько Анна (3 курс, ПНА-19)

3.     Поривай Анна (3 курс, ПНА-19)

4.     Лепетуха Стефанія (3 курс, ПНА-19)

5.     Жаркова Анна (3 курс, ПНА-19)

-

5

-

5

10

Баруліна Ю.О.,

к. пед. н., ст. викл.

«Навчити учня вчитися – головна задача вчителя початкової школи!»

Проблемна група

1.     Давиденко Віолетта (2 курс, магістр, ЗПО-м-16)

2.     Нікітська Оксана (1 курс, магістр, ПНАм-17)

3.     Підгорна Вікторія (1 курс, магістр, ЗПО-м-17)

4.     Кононова Олена (1 курс, магістр, ЗПО-м-17)

5.     Валецька Анастасія (1 курс, магістр, ПНАм-17)

20

2

-

5

11

Дика Н.Д.,

к. пед. н., ст. викл.

Навчання здобувачів освіти математики засобами сучасних освітніх технологій

Проблемна група

1. Мудрак Катерина (1 курс, магістр, ЗПО-м-17)

2. Драчук Анастасія (1 курс, магістр, ПН-м-17)

3. Бенько Валерія (4 курс, ПНІ-18)

4. Парамонова Євгенія (4 курс, ПНІ-18)

5. Мельниченко Вікторія (4 курс, ПНІ-18)

6. Кравцова Марія (4 курс, ПНП-18)

7. Печкурова Світлана (4 курс, ПНА-18)

8. Єфісова Анастасія (4 курс, ПНА-18)

9. Курило Анастасія (4 курс, ПНА-18)

10. Кумпан Яна (4 курс, ПНА-18)

8

10

-

10

18292
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31