Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

 

1 ОНУчасть студентів у Всеукраїнській науково-практичній конференції

28 квітня 2022 року студенти психолого-педагогічного факультету спеціальності 013 Початкова освіта Пархоменко В., Рибальченко І., Щербатюк І., Купа Н., Семенець В., Пономарьова К., Цюпа Є., Пономаренко М., Алхімова Д., Воронцова Д., Кожедуб Ю., Довженко С., Завгородня М. взяли участь у роботі IX Всеукраїнської науково-практичної студентської інтернет-конференції «Науковий простір студента: пошуки і знахідки», що відбулася на базі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

Два студенти виступили з доповідями на пленарному засіданні конференції, зокрема Пархоменко В. – з доповіддю на тему «Формування громадянської компетентності молодших школярів в освітньому середовищі Нової української школи» (науковий керівник: к. філол. н., доцент Онищенко І. В.), Рибальченко І. – «Системний підхід до формування мовної, мовленнєвої та комунікативної компетентностей дітей молодшого шкільного віку» (науковий керівник: к. філол. н., доцент Пруняк В. В.). Здобувачі освіти активно долучилися до участі у конференції та поділилися з аудиторією цікавими, змістовними, ґрунтовними доповідями на актуальні і важливі теми в контексті ідей Нової української школи.

На секційних засіданнях виступили Щербатюк І. з доповіддю «Інтелект-карти як засіб формування інтелектуальної культури молодших школярів на уроках мовно-літературної освітньої галузі», Купа Н. «Формування соціальної компетентності молодших школярів засобами web-орієнтованих і мультимедійних технологій в умовах НУШ», Пономарьова К. «Формування у молодших школярів навичок використовувати виражальні можливості займенника (реалізація змістової лінії «Досліджуємо мовні явища»)», Цюпа Є. «Розвиток умінь учнів визначати тему і мету тексту», Семенець В. «Формування культури мислення молодших школярів на уроках мовно-літературної освітньої галузі засобами ігрових технологій», Пономаренко М. «Організація роботи учнів 4 класу над побудовою текстів різних типів і стилів», Алхімова Д. «Методика роботи над побудовою есе на уроках української мови в 4 класі», Воронцова Д. «Розвиток критичного мислення молодших школярів на уроках мовно-літературної освітньої галузі засобом технології «Кубування», Кожедуб Ю. «Мобільні технології як засіб формування мотивації учіння молодших школярів на уроках мовно-літературної освітньої галузі», Довженко С. «Сучасні підходи до використання технології ТРВЗ як засобу формування пізнавальної активності молодших школярів на уроках мовно-літературної освітньої галузі», Завгородня М. «Розвиток креативності молодших школярів на уроках мовно-літературної освітньої галузі засобом проектної технології»,

Заступник декана з наукової роботи психолого-педагогічного факультету, к. філол. н., доцент Онищенко І. В. зазначає: «Студенти спеціальності 013 Початкова освіта КДПУ вже третій рік поспіль беруть участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції, що проводиться на базі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, та мають можливість поділитися науковими розвідками, обмінятися досвідом, розширити коло наукових інтересів, налагодити співпрацю та наступність у професійній підготовці. Бажаємо нашим здобувачам освіти творчих успіхів, натхнення, нових наукових звершень!»

2 ОН

3 ОН

4 ОН

5 ОН

6 ОН

7 ОН

8 ОН

9 ОН

10 ОН

19337
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31