Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

фото ДЕК 3пкрjpgАтестація бакалаврів початкової освіти

8 червня 2022 р. розпочалася атестація здобувачів вищої освіти ступеня бакалавр спеціальності 013 Початкова освіта з дистанційного тестового екзамену з педагогіки початкової освіти та вікової і педагогічної психології у студентів заочної форм навчання. Тестовий екзамен відбувався на платформі Moodle із відеофіксацією в режимі відеоконференції Zoom.

Онищенко

9 червня 2022 р. естафету перейняли студенти денно форми навчання. Відповідно до розкладу атестації здобувачів освіти 2021-2022 н.р. комплексний екзамен із англійської мови та методики її навчання в початковій школі складали студенти групи ПНА-18, а комплексний екзамен із фізичної культури та методики її навчання в початковій школі складали студенти групи ПНФ-18.

10 червня 2022 р. студенти денної форми навчання груп ПНП-18 та ПНІ-18 складали комплексний екзамен з початкової освіти у дві зміни. Студенти продемонстрували належний рівень фахової підготовки, відповідні професійно-орієнтовані знання і вміння з педагогіки початкової освіти, вікової і педагогічної психології, методик навчання в початкових класах, здатність розв’язувати типові професійні завдання в галузі початкової освіти. Бажаємо бакалаврам успіхів на наступному екзамені та вдалого завершення підсумкових атестацій!

Павлик Снимок экрана 2022 06 12 в 00.11.30

Захарова Снимок экрана 2022 06 12 в 00.12.05