Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

УЧАСТЬ У НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

(Нікопольський педагогічний коледж)

25 травня 2018 року викладачі кафедри початкової освіти Криворізького державного педагогічного університету - к. пед. н., доцент, зав. кафедри Павлик Олена Анатоліївна, к. філол. н., доцент Онищенко  Ірина Володимирівна, к. філол. н., доцент Пруняк Володимир Васильович, к. пед. н., доцент Білоконна Ніна Іванівна, к. пед. н., доцент Лисевич Олександра Вікторівна, к. біол. н.,  старший викладач Лисогор Людмила Петрівна взяли участь у роботі І Регіональної науково-практичної конференції "Підготовка майбутніх фахівців дошкільної та початкової освіти в контексті сучасних тенденцій розвитку педагогічної освіти", що проводилася в Комунальному вищому навчальному закладі "Нікопольський педагогічний коледж Дніпропетровської обласної ради".

Пруняк В

На конференції було порушено актуальні питання дошкільної та початкової ланок освіти в умовах реалізації концепції «Нова українська школа», зокрема формування освітнього середовища на засадах компетентнісного підходу та принципів «педагогіки партнерства», впровадження інтегрованого підходу до навчання в закладах дошкільної та початкової освіти, проблеми наступності дошкільної та початкової ланок освіти, теорія і практика підготовки вихователів ДНЗ та вчителів закладів початкової освіти та ін.

На конференції було представлено такі доповіді професорсько-викладацького складу кафедри початкової освіти КДПУ:

1) «Сучасні підходи до підготовки майбутнього вчителя Нової української початкової школи» (к. пед. н., доцент, зав. кафедри Павлик О.А.);

2) «Дитиноцентризм як провідний принцип Нової української початкової школи» (к. філол. н., доцент Онищенко І.В.);

3) «Шляхи реалізації компетентнісного підходу до формування у молодших школярів готовності оволодіння писемним мовленням» (к. філол. н., доцент Пруняк В.В.);

4) «Формування громадянської компетентності учнів у контексті НУШ» (к. пед. н., доцент Білоконна Н.І.);

5) «Культура педагогічного спілкування вчителя початкової школи в умовах демократичного суспільства» (к. пед. н., доцент Лисевич О.В.);

6) «Формування предметної природознавчої компетентності в учнів початкових класів на засадах партнерської взаємодії» (к. біол. н., старший викладач Лисогор Л.П.).

Учасники конференції мали можливість взяти участь у заході, який продемонстрував симбіоз різних ланок освітнього процесу, зокрема дошкільної, початкової та вищої школи, осмислити розглядувані проблеми в практичному аспекті і з точки зору актуальних теоретичних питань реформування освітньої галузі.